1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Volkswagen Golf 8 Çıkış Tarihi Ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2019 Volkswagen Golf 8 Çıkış Tarihi Ve Fiyatı

2019 Volkswagen Golf 8 Çıkış Tarihi Ve Fiyatı
1

Dünya üzerinde çok fazla kullanıcısı olan Golf, yeni modellerini bekleyenleri ile kavuşturmaya devam ediyor. C segmentinin lideri konumun’da olan Golf 2019 modellerini duyurdu. Golf 2019 için ilk detaylar ortaya çıkıyor. Volkswagen golf 8 hakkında bilgi, teknik özellikleri, tasarımı, satış tarihi gibi soruları bu makalemizde sizin için bir araya getirdik. Keyifli okumalar.

Yeni nesil otomobil özelliklerinin bizlere aktarılacağı 2019 model Golf 8 özellikle de tasarımı ile çok daha keskin agresif hatlara ve sportif özelliklere sahip olarak kullanıcılarına sunulacak. Golf altyapısında çok köklü değişiklik olması beklenmemekle birlikte teknik bir takım geliştirmeler ve yükseltmeler mutlaka araca uygulanacaktır. Golf 8 yeni modeli ile birlikte özellikle her yaş kesiminin ilgisini çekmeyi planlamaktadır. Özellikle de sportif ve şık duruşu ile birlikte gençler arasında tercih edilebilir bir araç olabilecektir.

2019 model Golf 8 dış ve iç tasarımında ki yenilikler ile birlikte piyasaya sunulacak. Dış görümün daha sert ve  agresifleşmesinden sonra iç tasarım olarak da çeşitli değişime gidilmiş durumda. Araç iç görünüm ve aksamlarından vites topuzuna kadar epey değişime gidilmiş ve aracın agresifliği içerisinde de hissedilmektedir. Bununla birlikte ön tarafta’da göstergelerde değişikliğe gidilmiş. Hayalet gösterge ve alt kısmında ki tema tamamen değiştirilmiş durumda.

2019 Golf

Araç içerisinde bagaj derinliğinin geliştirildiği de gelen önemli bilgiler arasında. Sürüş dinamiklerinde geliştirmelere giden Volkswagen teknolojik altyapısı ile otonom sürüş teknolojisi kullanıcılarına daha güvenli bir sürüş imkanı sağlamayı planlıyor. Golf yeni modeli ile birlikte kullanıcılarının isteğini karşılayabilecek bir konumda olduğu şimdiden ortaya çıkarılan veriler ve aracın ilk görüntüsü ile ortaya çıkmış durumda.

VOLKSWAGEN GOLF 8 HİBRİT MOTORUN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Yeni nesil otomobil sektörünün adından oldukça sık söz ettiren hibrit motor özellikleri Golf 8 ile kullanıcılara sunulacak. Benzinli, dizel ve son olarak yeni nesil hibrit motoru ile Golf severlerine müjdeyi vermiş durumda. Günümüzde çevreye olan duyarlılığın artması ile birlikte geliştirilen hibrit özellikli araçlar arasında Alman otomobil devi Volkswagen firması da adını söz ettireceğe benziyor.

VOLKSWAGEN TÜRKİYE’ DE NE ZAMAN SATIŞA SUNULACAK

Volkswagen Golf 8 modellerinin Türkiye’ de tahminlere göre 2019 yılının başlarında veya yıl ortasına doğru satışa sunulması beklenmektedir. Fiyat beklentisi olarak ortalama  100 bin TL ile 170 bin TL arasında opsiyonel olarak artan fiyatlar ortaya çıkmaktadır. 2019 Golf modellerini detaylı olarak incelemek isterseniz, size en yakın Volkswagen satış merkezlerinde ki showroomlara gidebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Volkswagen golf modellerinde incelediğime göre 2019 da yeni modellerini gene çok geliştirmiş gözüküyor,Artık şimdi en yakındaki Volkswagen satış merkezlerine gitmek kaldı birde daha yakından inceliyelim.