1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Volkswagen Golf İncelemesi Ve Özellikleri
Trendlerdeki Yazı

2019 Volkswagen Golf İncelemesi Ve Özellikleri

2019 Volkswagen Golf İncelemesi Ve Özellikleri

C segmenti için en gözde arabalardan birisi olan Volkwagen Golf 2019 yılı için görücüye çıkmış durumda gibi görünüyor. İlk kez kamuflajsız olarak görüntülenme şansı yakalanan 2019 volkswagen golf incelemesi yapılma şansı uzaktan da olsa olmuş oldu. Genel olarak yapısında çok büyük yada köklü bir değişiklik yok gibi görünen araç biraz daha keskin hatları ile daha agresif bir yapıya sahip olmuş gibi görünüyor. Birçok kimselerce oldukça heyecanla beklenen araç özellikle genç ve dinamik kişilerin birinci tercihleri arasında yer alıyor.

Fuarda Tam Olarak Görücüye Çıkacak

Frankfurt’ta düzenlenen otomobil fuarında ilk kez görücüye çıkacak olan 2019 Volkswagen Golf kameralara yakalanınca bir miktar ifşa olmuş oldu. Aracın dış yapısı çok değişmese de bagaj hacmi açısından büyümeye giden VW aynı zamanda aracın teknolojik donanımlarında da değişikliğe gidiyor. Otonom sürüş teknolojilerinden faydalanılarak üretilecek olan VW Golf 8 bu sayede daha güvenli bir sürüş deneyiminin kapılarını açacak.

Hibrit Model Geliyor

Araçların donanımları tam olarak henüz bilinmese de bilinen o ki 2019 VW Golf benzinli ve dizel motoru ile beraber hibrit modeli de satışa sunulacak. Aynı zamanda araç içerisinde dikkat çeken bazı yeni değişiklikler de bulunmakta. İlk olarak vites topuzunda yapılacak olan değişiklik ile dikkat çeken araç bu özellik açısından diğer VW araçlarında da öncülük etmiş olacak. Topuz tasarımda değişikliğe giden VW daha şık ve agresif bir tasarıma yer vermiş. Aynı zamanda göstergeyi tamamen dijitalleştirmeyi planlayan VW hayalet gösterge adı altında bilinen bir gösterge tipini de ilk olarak en çok tutan modeli olan Golf ile deneyerek kullanıcı deneyimlerinden faydalanmayı amaçlıyor. Daha sonra ise Toureng gibi üst model araçlarında da uygulamayı planlıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap