1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Volkswagen Jetta İncelemesi ve Özellikleri

2019 Volkswagen Jetta İncelemesi ve Özellikleri

2019 Volkswagen Jetta İncelemesi ve Özellikleri

Yeniden tasarlanan 2019 Volkswagen Jetta, daha uzun ve daha geniş bir kabinin yanı sıra tamamen dijital bir gösterge kadranı sunuyor. Yeni Jetta, gelişen teknolojisi, daha fazla sürücü asistanı ve güvenlik özellikleriyle dikkat çekiyor. Sekiz ileri otomatik şanzıman tarafından desteklenen 1.4 litrelik turbo-4 ile donatılmıştır. 2019 Volkswagen Jetta hakkında daha fazla bilgi yazımızın devamında.

2019 Jetta tamamen sıfırdan ve yeniden tasarlandı. Şu anda Golf hatchback, Atlas SUV ve Audi A3 lüks kompakt dahil olmak üzere çok sayıda başka model için temel olarak hizmet veren VW’nin her yerde bulunan MQB platformuna dahil oluyor. Bu araçların hepsinden epey etkilenmiştik. Ama MQB’nin Jetta’da aynı beklentiyi karşılayabileceği konusunda şüpheliydik.

2019 Jetta, showroomlarda 5 seçenek seviyesiyle sunuldu: S, SE, R-Line, SEL ve SEL Premium.

İç Mekan ve Teknoloji

İç mekan bu arabanın en güçlü varlığı olabilir. Volkswagen, bazı rakiplerinden daha yüksek kaliteli iç mekan malzemeleri kullanmasıyla tanınır ve 2019 Jetta bu itibara rahatlıkla ulaşabiliyor. Ancak, sadece en üst sınıf SEL Premium modelleri gerçek deri döşemelere sahiptir. Bardak tutuculardan, gösterge paneli ve merkezi ekranı çevreleyen süs parçalarına kadar her şeyde keskin açıların kullanılması da iç mekana ilginç ve yeni bir görünüm kazandırıyor. İsteğe bağlı 10 renkli ortam modu aydınlatması, sizi Hızlı ve Öfkeli film setindeymiş gibi hissettirebilir. 🙂

Sürüş Deneyimi

Motor seçeneği, 1.4 litrelik turboşarjlı dört silindirli olup, 150 beygir gücü ve 184 pound-feet torku ön tekerleklere altı ileri manuel veya sekiz ileri otomatik şanzımanlarla gönderir. Jetta, bu segmentteki bir otomobil için makul bir miktar güç ve rakiplerinin çoğundan daha fazla tork sunuyor.

Test edilen diğer MQB tabanlı VW’ler gibi, Jetta da normalde lüks bir otomobilden beklenebilecek bir incelik seviyesi sunuyor. Kabin gürültüyü oldukça iyi tutuyor.

2019 Volkswagen Jetta, altı yıllık 72.000 km limitli bir garanti ile standart olarak geliyor. Diğer birçok otomobil üreticisi farklı sürelerle ayrı ayrı temel ve güç aktarma garantileri sunarken, VW aynı garantinin her ikisini de kapsamaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap