1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 VW Crafter Pikap İncelemesi Ve Özellikleri
Trendlerdeki Yazı

2019 VW Crafter Pikap İncelemesi Ve Özellikleri

2019 VW Crafter Pikap İncelemesi Ve Özellikleri

Wolkswagen 2017 yılında Yılın Ticari Aracı” ödülünü kazanan Crafter’ın yeni pikap versiyonu nu Türkiye’de satışa sundu.

149.500 TL’den başlayan fiyatlarla ülkemizde satışa sunulan Wolkswagen Crafter pikap arttırılmış yük kapasitesi ve alüminyum kasa ile öne çıkarken düşük yakıt tüketimi ve standart klima sistemiyle göze çarpmakta.

Crafter 2019 model pikap aracında 2.0 litrelik dizel motora yer verirken, bu motorun 140Hp güç üretmesi ve 340 nm’lik tork’u ile yük taşımayı daha da kolay ve zevkli hale getiriyor. Sürücü için sahip olduğu 3.5 tonluk yük taşıma kapasitesinin yanı sıra arka kapağında bulunan bütünleşmiş basamak ile kasa içine ulaşımı daha da kolaylaştırıyor.

VW Crafter Pikap modelini daha yakından incelersek;

Ww-Crafter 2019

Donanım olarak standart klima sistemi, konforlu sürücü koltuğu, yol bilgisayarı, çarpışma önleme asistanı ve Servotronik direksiyon ile manevra kolaylığı sağlamakta. Manuel ve otomatik vites seçeneğiyle sunulan araç 100 km’de ortalama 7.5 litre yakıt tüketimi ve start – stop özelliğiyle yüksek performans, yüksek çekiş gücü ve düşük yakıt tüketimiyle piyasaya hâkim olacak gibi gözüküyor.

Opsiyonel olarak sınıfında tek olan 4MOTION  4 tekerlekten çekiş sistemi ile zorlu koşullarda yüksek çekiş gücü ve önden çekişli modellerde sunulan 8 ileri otomatik şanzıman ile daha rahat ve  konforlu sürüş sağlıyor.

Ayrıca yeni Crafter Pick up ABS(kilitlenmeyi önleyici fren sistemi), ASR(antipatinaj sistemi), ESP(elektronik engelleme programı), yukarı kalkış yardımı, dört tekerlekte disk fren gibi standart güvenlik paketlerine sahip.

Crafter pick up, yılsonu KDV indirimi ve VW’nin Ticari Araç kampanyaları ile 149 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla satış sunuldu.

Yorum Yap

Yorum Yap