1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 VW Touareg İncelemesi, Özellikleri Ve Çıkış Tarihi
Trendlerdeki Yazı

2019 VW Touareg İncelemesi, Özellikleri Ve Çıkış Tarihi

2019 VW Touareg İncelemesi, Özellikleri Ve Çıkış Tarihi

Description: Alman otomobil devi Volkswagen, 4×4 orta sınıf spor aracı Touareg için hazırlıklarına başladı. 2019 VW Touareg çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

2019 VW Touareg Özellikleri

Volkswagen Touareg hayranlarına müjde. Dünya çapında tanınan ve 4×4 araçlar içerisinde önemli bir yere sahip olan Touareg, 2019 yılında yeni modeliyle piyasayı oldukça zorlayacak. 2019 VW Touareg yeni tasarımı ve özellikleri ile geliyor. Hatta modelin sloganı da “En İyisini Elde Etmek” olarak öne çıkıyor. Henüz araç hakkında resmi bir açıklama olmasa da gelen bilgiler eşliğinde aracı biraz inceleyelim.

2019 VW Touareg Motor Özellikleri

VW Touareg, 3.0 motor hacmi ve V6 silindir motoru ile gelmesi olası görünüyor. Bunun yanında 2019 VW Touareg, dizel versiyonunda V8 silindir motor gücü kullanılabileceği düşünülüyor. Ayrıca 2.0 turbo şarjlı V4 bir motor versiyonu görmekte mümkün görünüyor. Bunun yanında bir de hibrid versiyonu gelmesi olası ve elektrikli piller ile bu gücü ön plana çıkarmasıda başka bir ayrıntı. Dizelde, 220 hp ve 280 lb-ft tork ön plandayken, elektrikli versiyon için net bir bilgi bulunmuyor. V8, 250 hp ve 300 pound-feet ile daha etkili bir araç karşımıza çıkabilir.

2019 VW Touareg Yeni Tasarım

Yıllık geçişlerde üretilen araçlarda çok büyük değişiklikler karşımıza çıkmaz. Ancak ufak dokunuşlar araçların yapıları için fark yaratabilir. Nitekim Volkswagen Touareg ana tasarım olarak aynı kalsa da ufak dokunuşlar aracı daha çekici hale getirecektir.
Aracın tampon ve farları daha modernleşerek yeni tasarım ana planları arasında yer alıyor. İç tasarımı ise çağdaş dokunuşları ile karşımıza çıkacak ve modernizmi yansıtarak teknolojiyi kullanmamızı sağlayacak. Anlayacağınız gibi kontrol panelinin merkezinde dokunmatik ekran yer alıyor. Burada birçok uygulama ile kontrol sağlanabilecek bir sistemden söz ediyoruz. ABS, elektronik kameralar ve uyarı özellikleri ile de güvenli bir sürüş deneyimi bizleri bekliyor.

2019 VW Touareg Fiyatı

2019 VW Touareg fiyatı ile dudak uçuklatıyor. Giriş seviyesi bir spor 4×4 araç olan Touareg, orta sınıf otomobil endüstrisi için popüler bir araçtır. Ortalama 50.000$ fiyat etiketiyle Alman kalitesini yansıtıyor.

2019 VW Touareg Çıkış Tarihi

Aracın çıkış tarihi konusunda net bir bilgi olmasa da VW Touareg’ın piyasaya çıkışı 2019 yılı ikinci yarısı gibi görünüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap