1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Yeni DS 3 Crossback İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2019 Yeni DS 3 Crossback İncelemesi ve Fiyatı

2019 Yeni DS 3 Crossback İncelemesi ve Fiyatı
1

DS 3, DS markasının Citroen ile yollarını ayırması ardından üretimini yaptığı ikinci araç olma özelliği taşıyor. İlk tanıtılan araç ise DS 7 Crossback ise, daha büyük bir modeldi. Yeni araçları ise Avrupa’da popülaritesi artan kompakt SUV segmentiyle giriş yapacak. Yeni üretilen bu kompakt modelde genel görüntüsü itibariyle DS 7 modeline benziyor.

2019 Yeni DS 3 Crossback Tasarım Özellikleri

DS3 ilk görüştü etkileyecek bir çarpıcılığa sahip olarak tasarlanmıştır. Araç park halinde bile oldukça zarif bir görüntü çizer. Araç köpekbalığı yüzgeci formunda üretilerek özel bir görsele sahiptir. Bu özellik ona dinamik bir yapı kazandırır. Aracın direksiyonu krom detaya sahip olarak tasarlanmıştır ve spor deri bir görünüme sahiptir. Koltuklar bedeni sararak rahat etmenizi sağlamak üzere hazırlanmıştır.

2019 Yeni DS 3 Crossback Teknik Özellikleri

Aracın teknik özellikleri arasında en üst donanım seviyesine sahip bir ekran bulunuyor. 10.3 inç olan bilgi eğlence ekranıyla beraber geliyor. Bu ekran emsalleri arasında ki en büyüğü olarak DS 3 severlere sunuluyor. Aracın bagaj hacmi 360 litre olarak belirlenmiştir. Gece görüş sistemi de DS 3’te yer almaz. Araç 2. seviye bir otonom sürüş sistemine sahiptir. Sürüş ile ilgili tüm detayları ise gösterge panelinde bulmanız mümkün oluyor. Araç içerisinde Bluetooth, MP3 ve USB bağlantıları da bulunuyor. Aracın 2021 yılında satışa sunulması planlanıyor ve fiyatı ise henüz belirlenmemiş.

Yorum Yap

Yorum Yap