İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Yeni Jeep Renegade İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

2019 Yeni Jeep Renegade İncelemesi

2019 Yeni Jeep Renegade İncelemesi

2019 Yeni Jeep Renegade İnceleme

Jeep ailesinin en küçük araçları arasında yer alan Renegade, karşımıza bu sefer makyajlı yüzüyle beraber çıkıyor. Aracın resmi tanıtımı yapıldı. Yapılan bu tanıtımla beraber birçok özelliğin de gün yüzüne çıktığını görebiliyoruz. Makyajlı Jeep Renegade modelinde karşımıza iki tane farklı yeni motor seçeneği çıkmaktadır. Aynı zamanda aracın donanımlarının da diğer rakiplerinden geri kalacak seviyede olmadığı görülüyor.

Yeni Jeep Renegade Özellikleri

Jeep ailesinin bir üyesi olan Renegade, 16, 17, 18 ve 19 inç boyutlarında jantlara sahiptir. Aracın multimedya sistemiyle donatıldığını görüyoruz. Bu donanımlar araçta 3 farklı ekranda da görülecektir. Araçta yer alan 8.4 inç, 7 inç ve 5 inç boyutlara sahip olan dokunmatik ekranlarda Android Auto ve Apple CarPlay desteği de bulunacaktır.

Araçta yer alacak olan elektrikli ayarlanabilir koltuklar, birbirinden farklı 5 sürüş modu, arka usb ve panoramik cam tavan şeklinde sürücüler için son derece iyi olan özellikler yer almaktadır. Araçta trafik işaretlerini algılama asistanı, kör nokta uyarı, hız sabitleme özeliği, arka çapraz trafik uyarı sistemi gibi donanımlarda bulunacaktır.

Makyajlı 2019 Yeni Jeep Renegade araç modelinin motor kısmında ise; iki tane yeni motor seçeneğinin satışa dahil edildiğini görüyoruz. Bu motorlardan birisi; 1.0 litre turbo benzinli 120 ps 190 nm tork güç gerektiren versiyon ve 1.3 litre olup 150 veya 180 ps seçenekler sunulacaktır.

2019 Yeni Jeep Renegade Fiyatları

Makyajlı 2019 Yeni Jeep Renegade fiyatları da araca göre ve özelliklere göre değişiklik gösterebilmektedir. Aracın fiyatı en düşük modelde 141 bin 500 TL’den başlıyor. Aracın en yüksek fiyatı ise 299 bin 500 TL’ye kadar yükselmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap