1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Yeni Kasa Suzuki Jimny (MK4) İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2019 Yeni Kasa Suzuki Jimny (MK4) İncelemesi ve Fiyatı

2019 Yeni Kasa Suzuki Jimny (MK4) İncelemesi ve Fiyatı

Suzuki Jimmy 48 yıllık bir süredir mini suv sınıfı konusunda hizmet sunuyor. Şimdilerde Suzuki jimmy (MK4) olarak dördüncü jenerasyonunu yollara çıkarmaya hazırlanıyor. Bu araç markanın arazi araçları arasında en son teknolojik verilere göre düzenlenmiş en modern türü olarak görülmekte. Aracın piyasada tanıtılmaya başlaması ile birlikte birçok araç sever 2019 yeni kasa suzuki jimny (mk4) incelemesi ve fiyatı konusunda detaylı araştırmalar yapmaya başladı. Araç dört teker çekiş sisteminin her modeli için yansıtıp bugünlere kadar gelerek araç tutkunlarının gözdesi olmayı başardı. Marka yeni kasa suzuki jimmy (mka) ile bu geleneği devam ettirme arzusunda. Bunu yaparken tasarım kimliğinde de önemli değişimler ortaya koyuyor. Japon firma markanın dış yüzeyini diğer modellere benzer şekilde tasarlayarak oldukça şık bir araç çıkarmanın gururunu yaşıyor. Hem şehir içinde kullanma özelliği hem de suv özelliği olan bir araç almayı düşünenler aracın Türkiye piyasasına girmesini beklemeleri gerekiyor.

2019 Yeni Kasa Suzuki Jimny (MK4) Motor

2019 yeni kasa suzuki jimmy (mka) serisinin 3.5 litre takviye durumu nedeni ile çekiş gücü yüksek bir araç olarak piyasaya çıkacak. Motor ve beygir gücünün alışılmışın dışında gelişmiş bir yapıda olması nedeni ile piyasaya çıkması ile birlikte oldukça fazla tutulacağı düşünülüyor.

2019 Yeni Kasa Suzuki Jimny (MK4) Fiyat

2019 yeni kasa suzuki jimmy (mka) serisinin en çok merak edilen özelliği fiyatının ne kadar olacağı konusudur. Aracın fiyatı ile ilgili henüz kesin bir bilgi söz konusu değil. Ancak yakın zamanda piyasaya çıkacak olan aracın fiyat bilgileri de ortaya çıkacak. Araç tutkunları suzuki jimmy (mka) aracının fiyat bilgileri konusunda sabırsız. Bu konuda birçok tahminler yer almış olsa da bu tahminler gerçeği yansıtmıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap