1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Yeni Kia ProCeed İncelemesi ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

2019 Yeni Kia ProCeed İncelemesi ve Fiyatı

2019 Yeni Kia ProCeed İncelemesi ve Fiyatı

Kia yeni modeli ile araç dünyasını adeta kasıp kavuruyor. Üretim aşamalarında oldukça yeni metodlar izlenen 2019 yeni kia proceed incelemesi ve fiyatı konusunda oldukça farklı detaylara sahip. Araç bagaj kapağını son endüstri trendine uygun bir şekilde üreten ve bu alanda oldukça önemli bir yeniliğe imza atan kia proceed, aynı zamanda arka kısmında çift egzoz sistemine sahip ve egzozları oldukça fark yaratıyor.

Kaliteli Motor Yapısı

Kia Proceed motor yapısı ile oldukça dikkat çekiyor. Giriş seviyesi için 120 beygir güç ve yanı sıra 172 nm tork üreten kia aracı, bunun hemen üstünde 140 beygir güç ve 242 nm torkluk ve yanı sıra 1,4 litrelik hacime sahip bir motor sunuyor. Farklı iki adet donanım paketi ile alınabilen kia proceed şanzıman ayağı kısmında ise 6 ileri manuel ile birlikte 7 ileri DTC seçenekleri sunmayı planlıyor. 2019 yılı ile beraber satışa çıkacak ve üretim sürecini Slovakya’da sürdüren Kia Proceed adından oldukça sık söz ettirecek gibi görünüyor.

Konsept Bir Proje Aracı

İlk olarak Frankurt Otomobil Fuarı ile görücüye çıkan ve kendisini tanıtan Kia, aracını konsept proje olarak duyurmuştu. Diğer modellerine nazaran oldukça farklı ve özgün bir üretim sürecinden geçen Kia proceed aracı, yenilikçi endüstri trendinin her aşamasını ustalıkla kullanarak oldukça şık bir araç yaratıyor.

Yorum Yap

Yorum Yap