1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Yeni Lada 4×4 (Niva) Fiyatı ve İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

2019 Yeni Lada 4×4 (Niva) Fiyatı ve İncelemesi

2019 Yeni Lada 4×4 (Niva) Fiyatı ve İncelemesi

2019 yeni lada 4×4 (niva) fiyatı ve incelemesi yapmak çok zor değil. İlk olarak incelendiğinde arazi türünde bir araç. Fakat daha detaylı bakıldığında, son derece konforlu bir araçtır. Araç iki farklı modelde üretildi. Standart modelleri ve Niva modelleri olarak seri üretime geçti.

Yeni Standart Model Lada

Yeni çıkan bu araç, iki modelde de fiyat ve performans farklılığı gösteriyor. Standart üretim olan yeni lada üç kapılı versiyonun fiyatı 70.000 Türk lirası değerinde. Fakat yine standart model olan beş kapılı versiyonu ise 83.000 Türk lirası ile satışa sunuldu

.

Yeni Niva Model Lada

Lada’nın bir diğer modeli olan Niva serisi de iki modelde seri üretime geçti. Bunlardan ilki yine üç kapılı olan bir versiyonudur. Bunu fiyatı ise 77.000 Türk lirasıdır. Bir diğer versiyonu ise beş kapılı modelidir. Bunu fiyatı da ortalama 90.000 Türk lirası civarındadır.

Standart Model Lada İle Niva Model Lada’nın Farkları

Öncelikle standart model performans ve özellik bakımından daha alt seviyededir. Aile aracı olarak üretilmiştir. Fakat bir diğer model olan Niva ise, hem performans hem de içerik bakımından diğer araçlara göre üstündür. Daha çok off-rood aracı olarak da kullanılır. Bu yüzden bu araca ilgi daha yoğundur.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 1 sene önce

    Lada her zaman talep görmüş, neredeyse “bizden” bir araç. Fiyatlar da makul tutulursa alınmaması için bir sebep yok. Keşke bizim de kendi aracımız motorumuz olsa.