İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2019 Model Otomobiller
  3. 2019 Yılına Damga Vuracak 5 Muhteşem Otomobil
Trendlerdeki Yazı

2019 Yılına Damga Vuracak 5 Muhteşem Otomobil

2019 Yılına Damga Vuracak 5 Muhteşem Otomobil

2019 yılına sayılı günler kala yeni yılda piyasaya sürülecek olan arabaların nasıl olacağı ve hangi fiyat aralığında alıcıyla buluşacağı merak konusu oluyor. Merakın bir nebze de olsa dinmesi için harekete geçen firmalar yeni modellerden bahsetmeye başladı bile. Şimdi sizlere 2019 yılında çıkması beklenen 5 muhteşem otomobilden bahsedelim. İşte o çok merak edilen muhteşem araçlar.

* Romeo Ailesinin En Büyük Otomobili: Alfa Romeo Grand SUV

Yeni ve ilgi çekici arabalar üreterek adından sıklıkla bahsettiren Alfa, son dönemlerin en popüler firması olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. 2019 yılına damga vuracağı düşünülen Alfa Romeo Grand SUV, rakiplerini gölgede bırakacağa benziyor. Romeo ailesi içinde en güçlü olması beklenen araç 400 beygir gücüyle dikkat çekeceğe benziyor. Firma, bu muhteşem araçtan bahsederek piyasaya kısa sürede süreceğini söylüyor. 30 bin euro olarak piyasaya sürülmesi beklenen araç şimdiden ilgi çekmeyi başarıyor. Aracın elektrikli olarak üretilmesi bekleniyor. Tabi bu konuda kesin bir bilgi yok varsayımlardan yola çıkarak bu bilgiyi paylaşıyoruz. Aracın nasıl özelliklere sahip olduğunu 2019’da göreceğiz.

*Yepyeni Tasarımı İle Dikkat Çeken BMW X4

2019 Bmw X4

Otomobil tutkunlarının ilgisini cezbedecek olan bu otomobil 8 vitesi özelliği ile rakiplerini gölgede bırakacağa benziyor. İnce dizaynı ve mükemmel tasarımıyla BMW serisinin en çok konuşulan otomobili olacağı düşünülüyor. Farklı özellikleriyle piyasaya sürülmesi planlanan araçta Parknow sistemine yer veriliyor. İnsan sesini algılayıp kolaylıkla cevap veren bu sistemin araçta var olması fiyatın fazlaca yüksek olacağını kanıtlıyor. Fiyat konusunda farklı fikirler ortaya atılmış olsa da genellikle 360 bin lira civarında fiyata sahip olacağı düşünülüyor. BMW serisinin çok fazla tutulması 2019 yılında BMW X4’ün yanı sıra X7 ve X8’inde piyasaya sürüleceği konuşuluyor. Söylentilerin ne derece doğru olduğunu araçlar piyasaya sürüldüğünde göreceğiz.

*SUV Modelleriyle Dikkati Üzerine Çekmeyi Başaran AUDİ, Efsane bir Araçla 2019 Piyasasında: AUDİ Q4

Yeni heyecanların yaşanmasına olanak sağlayan AUDİ, son dönemlerde araç özelliklerini değiştirerek SUV modellerine ağırlık verdi. BMW X4 ile rekabet halinde olması beklenen AUDİ, Q4 aracını donatarak 2019 yılında piyasaya sürecek. BMW X4 araç özellikleriyle benzer özellikler barındıran AUDİ Q4, 35 bin euro olarak piyasaya sürülecek. Tam olarak ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmeyen araç, dizel motorun 2.0 TDI olarak benzinin ise 1.4 litrelik olacağı söylentiler arasında.

*AUDİ A3 ve BMW 1’e Rakip Olarak Piyasaya Sürülen Volvo V40

2019 yılına yeni araç ile giren firmalardan olan Volvo, rakiplerini yenmek ve zirveye çıkmak için kolları sıvadı. Yeni bir ürün piyasaya sürmek amacıyla üretmiş olduğu Volvo V40 Audi ve BMW ile yarışıyor. Aracın fiyatı 19 bin euro olarak alıcısıyla buluşacak. Araç benzinli, hibrit, dizel ve elektrikli olmak üzre farklı çeşitleriyle piyasaya sürülecek. Ürünün piyasaya giriş tarihinin ne zaman olacağı ise merak konusu.

 *Aile Dostu Muhteşem Araç: Skoda Vision X

Skoda Vision X

Rakip olarak gördüğü Seat Arone’yi gölgede bırakmak için piyasaya sürülmesi planlanan Skoda Vision X, ince tasarımın geniş özellikleri barındırdığı muhteşem bir araç. Skoda serisinde yer alacak olan bu araç genişliği bakımından aile arabası olarak tanımlanıyor. İlk olarak otomobil fuarında (Cenevre) tanıtılan araç, büyük ilgiyle karşılandı. Dört çekişli özelliği ile üretilen aracın kısa mesafe için kullanması gereken 27 beygir gücüne sahip elektrikli motor gücünün olacağı söyleniliyor. Aracın fiyatı konusunda birçok fikir ortaya atılsa da genellikle 14 bin euro ile satışa sunulacağı düşünülüyor. Farklı renk seçeneğinin yanı sıra araçta dikkat çekici özelliklerin bulunması tahmin ediliyor. Tahmin diyoruz çünkü net bir bilgi firma tarafından verilmedi.

2019 yılının piyasaya sürülmesi beklenen 5 muhteşem aracından bahsettik. Ancak sadece 5 aracın piyasaya sürüleceği düşünülmesin. Çünkü bu araçlar dışında birçok yeni araç farklı özellikleri ve dikkat çeken tasarımlarıyla yeni yılda piyasaya sürülecek. Aston Martin DBS Superleggera, BMW 8 Serisi Coupe, Suzuki Vitara(makyaj), Renault Megane RS, Rolls-Royce Cullinan, Porsche Macan, Civic Type – R(makyaj) gibi birçok araç yeni yılda piyasaya sürülecek. Muhteşem yapıları ve birbirinden ilginç özellikleriyle alıcısını bekleyen ürünler arasında hangisinin zirvede kalacağı hangisinin çok fazla satılacağı ise merak konusu.

Yorum Yap

Yorum Yap