1. Ana Sayfa
  2. 2020 Model Otomobiller
  3. 2020 Mini GP İncelemesi Ve Özellikleri

2020 Mini GP İncelemesi Ve Özellikleri

2020 Mini GP İncelemesi Ve Özellikleri

Türkiye’de sevimliliği ile dikkat çeken ve milyonlarca kişi tarafından tercih edilen Mini araçlarını unutun ve 2020 yılında çıkacak olan özel üretim Mini GP ile tanışın. Mini markasının yeni modeli için resmi doğrulama yapılır iken aracın seri üretiminin ise 2020 yılında başlayacağı ve ilk satışa çıkan araçlar arasında Türkiye’nin olacağı da belirtiliyor. İşte sevimli mini araçlarından hem iç dizayn, hem de dış dizayn olan Mini GP 2020.

Mini John Cooper Works GP serisi olarak özel üretilecek olan 2020 model Mini GP sevimli tanımından çıkıyor ve yakışıklı görünümü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Mini’nin standart modellerine göre daha kuvvetli bir motora sahip olarak karşımıza çıkacak olan Mini GP bu özelliği ile Audi S1 için direk olarak güçlü bir rakip olacak.

Daha Güçlü Beygir!

2020 Mini Gp Cockpit

2020 yılında seri üretim ile dünyaya sunulacak olan Mini GP 2.0 turbo şarjlı bir motora sahip olacak. Diğer jenerasyonlardan daha güçlü bir şekilde karşımıza çıkması beklenen Mini GP için uzmanların beklenen beygir gücünün 250 beygir üzerinde olacağı yönünde.

Mini GP’nin iç tasarımına göz attığımızda ise aracın manuel versiyonunun olmayacağı kanısı ortaya çıkıyor. Otomatik şanzıman ile piyasaya sürülecek olan Mini GP şoför koltuğuna oturduğunuzda kendiniz adeta bir yarış arabası içerisinde hissedebileceğiniz şekilde tasarlanmış. Spor araç keyfini doyasıya çıkartmanızı sağlayarak yüksek hızlara ulaşabileceğiniz Mini GP’nin iç dizaynında vites kolunun yer almaması aracın otomatik vites olarak piyasa çıkacağını da doğrulayan diğer bir detay oluyor.

Efsane Dış Görünüm

Mini-GP Arka Kısım

Mini’nin standart dış görünümü Mini GP serisi ile son buluyor. Özel üretim yapılacak olan araç için dış görünüm olarak tam bir yarış arabası görüntüsü verilmiş. Daha büyük rüzgarlıkların kullanılması, keskin renk geçişleri ile doygunluk yaratılması, düşük tamponların kullanılması aracın daha sert ve daha cesur bir görünüme kavuşmasını sağlamış.

Hız konusunda istediğiniz tüm sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak olan 2020 Mini GP motoruna göz attığımızda TwinPower Turbo motorun ürettiği tork bulunuyor. Bu tork ile aracın 0-100 km hıza ulaşması sadece 5 saniye sürüyor. Yarış arabaları ile yarışabilecek güce sahip olan beygir gücü ve tork ile donanımsal olarak güçlendirilen Mini GP aynı zamanda ortalama ağırlığa da sahip olarak hızı hissetmemenize yardımcı olacak.

Mini GP’nin sizlere yaşatacağı sürüş keyfi ve dışarıdan görünümü ile herkesin dikkatli bakışları içerisinde yüksek verim alabileceğiniz bir araç olarak karşımıza çıkacak. Mini John Cooper Works GP serisi ile özel olarak üretilerek 2020 yılında satışa çıkacak olan Mini GP farklı renk seçeneklerine de sahip olacak.

Mini markası tarafından geçtiğimiz günlerde iç ve dış tasarımları paylaşılan Mini GP’nin siyah renk ağırlıklı olduğu görülüyor. Siyah üzerine kırmızı kabartmalar ve tamponların kullanılması renk çeşitliliği sağlamış durumda. Tüm detayları ile tam bir performans aracı olacak yakışıklı Moto GP meraklılarını şimdiden kendine hayran bırakmış durumda.

Yorum Yap

Yorum Yap