1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. BMW X7 İncelemesi

BMW X7 İncelemesi

BMW X7 İncelemesi

Arabalar ile ilgilenen ve araba arayanların büyük bir merakla beklediği BMW Üst düzey SUV aracının içerikleri ortaya çıkmış bulunuyor. Piyasaya yeni çıkacak olan BMW X7 bütün özellikleriyle müşterilere sunulmaya başlanmış gözüküyor. Yapılan 2018 bmw x7 incelemesi bakıldığında hem iç özellikleri hem de dış özellikleri paylaşılan görsellerle tamamen müşterilere açık bir hale geldiğini gösteriyor.

BMW X7 Özellikleri

Yeni bir SUV araç olarak piyasaya çıkacak olan BMW X7 piyasayı kızıştıracak ve rekabeti arttıracak bir iç dizayna sahip. Devasa bir ön ızgaraya sahip olacak olan araç önceki serilerinden çok daha zarif bir görüntü ortaya koyuyor. Konsol sürücüye göre ayarlanmış bir açıda bulunuyorken, tombul bir yapıya sahip vites kolu araç içerisinde yerini almış durumda. Deri ve ahşap kenarlara sahip bir şekilde koltuk dizaynına da sahip bulunuyor.

BMW X7 Motor

2018 model BMW X7 motor özellikleri tamamıyla takipçileriyle paylaşılmadı. Fakat elde olan bilgilere göre dizel ve benzinli olarak piyasaya çıkacağı söyleniyor. Yaklaşık 3.0 litre hacimli ve sıralı olacak 6 silindir motor araçta beklenen teknik özellikleden bazıları. Benzinli olan motor yaklaşık 250 Hp beygir aynı zamanda 350 Nm tork gücünü aşması bekleniyor. Dizel olan motor için ise 200 Hp beygir ve 450 Nm tork gücü ön görülüyor. Bu motorun yanı sıra üst seçenek olan 4.4 litre hacme sahip v8 bir motor da bekleniyor. Hatta 6.0 litre hacimli v12 bir motorda beklenenler arasında bulunuyor.

BMW X7 Fiyat

Resmi fiyatı henüz açıklanmamış olan BMW X7 için düşünülen fiyat yaklaşık 1 milyon 300 bin ile 1 milyon 600 bin arasında değişiklik gösteriyor.

BMW X7 Çıkış Tarihi

2018 senesinde satışa çıkacak olan bu modelin çok kısa zaman içerisinde çıkacağı düşünülüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap