1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Bursa Araba Ekspertiz Firmaları
Trendlerdeki Yazı

Bursa Araba Ekspertiz Firmaları

Bursa Araba Ekspertiz Firmaları

Bursa Araba Ekspertiz Firmaları 

Ekspertiz firmaları, arabanızdaki hasarı ve arabanıza biçilecek değeri belirleme konusunda sizlere yardımcı olur. Bursa’da ekspertiz hizmeti veren 20′ den fazla firma var. Bunlardan en çok beğenilen ve tercih edilenleri sizler için derledik.

DynoBulls Oto Ekspertiz

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde yılların verdiği tecrübeyle hizmet vermeye devam eden firma, motor performans testi, süspansiyon testi ve kaporta testi gibi birçok konuda müşterilerine yardımcı oluyorlar. Fiyatlar aracınızın yaşına veya alacağınız hizmete göre değişiklik gösteriyor.

Bursa Oto Rapor

Ekspertizlik yapmanın yanı sıra alacağınız araba için fiyat sorgusu yapmaktadır. Araçların piyasalarına göre ne kadar fiyata satılacağına veya ne kadar fiyata alınacağına kadar söylemektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra aracın motorunu, kaportasını ve frenlerini test etmektedir.

Elit Bursa Oto Ekspertiz

Elit Bursa oto ekspertiz firması diğer firmaların aksine deneyimli otomotiv mühendisleri ile çalışarak müşterilerine profesyonel bir hizmet vermektedir. Alacağınız hizmet ortalama 30 dakika sürmektedir. Hizmet verdikleri müşteri genelde firma hakkında olumlu yorumlar yapmaktadır.

Usta Oto Ekspertiz

Bursa’nın Yıldırım bölgesinde hizmet veren bir firmadır. Mekanik kontrol, dış ekspertiz, boya kontrolü, arıza tespiti gibi birçok konuda kendini kanıtlamış bir firmadır.

Pilot Garage Oto Ekspertiz

Müşteri memnuniyetine önem veren bir olmakla birlikte çalışanlarının ve sahibinin güler yüzlü olması müşteri memnuniyetini de etkilemektedir. Araçlarınızı güvenle teslim edeceğiniz bu firma araçların kaporta durumlarını, motorların dayanıklılık durumlarını, Aracın hasar durumunu rahatlıkla tespit etmektedir.

Umran Oto Ekspertiz

Müşterilerine kaliteli ve uygun hizmet sağlayan bu firma uzun zamandır bu sektörle ilgili çalışmalarını geliştirip güvenilirliğini arttırmıştır. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde diğer firmalara göre daha fazla tercih edilmektedir.

Computest A’dan Z’ye Oto Ekspertiz

Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet veren ekspertiz firması, müşteri memnuniyetini esas olarak çalışmalarına devam ediyor. Bursa’da da bir şubesi bulunan firmanın, fiyat performans olarak bakıldığında tercih edilebilecek en doğru yerlerden birisi.

DynoD’Evrim Oto Ekspertiz​​​​​​​

Bursa’nın Nilüfer semtinde hizmet veren firma bu konuda en iddialı firmalardan birisidir. Motor ve kaporta testi gibi birçok test konusunda yılların tecrübesiyle kendi kalitesini ortaya koymuştur.

Yorum Yap

Yorum Yap