İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. Cenevre 2018 Otomobil Fuarı Arabaları

Cenevre 2018 Otomobil Fuarı Arabaları

Cenevre 2018 Otomobil Fuarı Arabaları

Mart ayının en yüksek ilgi gören otomobil fuarları arasında yer alan Cenevre 2018 Otomobil Fuarı yine görkemli bir gösterime imza attı. Dünya’nın en popüler fuarları arasında yer alan ve basın mensuplarına açık bir biçimde gerçekleştirilen fuara gösterilen ilgi fazlasıyla büyüktü. Palexpo Sergi Merkezi fuara ev sahipliği yaparken 88. Fuar 2018 yılında yapılmış oldu. Bu nedenle tarihi açıdan da büyük bir öneme sahip olan Cenevre Otomobil Fuarı, dünyanın en hızlı otomobilleri ile en pahalı araçlarını bir arada gösterime sundu.

Fuarın Anlamı Çok Büyüktü

Tesla’nın 2017 yılında patlama yaptığı elektrikli otomobiller sayesinde günümüzde birçok kişi tarafından beğenilen araçların adeta bir cevap niteliği taşıyarak fuara katılmaları, gösterimin son derece etkileyici olmasını ve daha da yoğun ilgi görmesini sağladı. Otomotiv markalarının en büyük markalarının tamamının fuarda bulunması nedeniyle birbirinden değerli, özel, hızlı ve pahalı araçlar gövde gösterisi yaparken 1000’den fazla otomobil görücüye çıktı. 1000’e yakın otomobil içerisinde 100 adet model, ilk defa tanıtıma çıktı.

CENEVRE

Elektrikli arabalar konusunda Tesla’nın eline kimsenin su dökememesi nedeniyle rakipsiz bir biçimde fuara çıkış yapması, tüm gözlerin Elon Musk’un mucidi olduğu bu araçlar üzerinde olmasını sağladı. BMW, Renault ve Nissan’ın markaları da elektrikli araçlar kategorisinde gösterime sunulurken Tesla’nın yanında imaj değeri olarak alt seviyede kalmaları sessiz ve sakin bir fuar geçirmelerine neden oldu.

Birbirinden Değerli Arabalar Gösterimdeydi

BMW, Alfa Romeo, Audi, Honda, Mercedes, Seat, Skoda, Volvo, Ferrari, Ford, Citroen, Aston Martin, Lamborghini gibi markalar başta olmak üzere birçok değerli markaların yeni sürüm araçları 2018 Cenevre Otomobil Fuarı kapsamında sergilendi. 10 gün süren sergi, büyük alkış almayı başardı.

Yorum Yap

Yorum Yap