İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Araba Kiralama ( Rent A Car )
  3. Denizli Araç Kiralama – Araba Kiralama Fiyatları Denizli

Denizli Araç Kiralama – Araba Kiralama Fiyatları Denizli

Denizli Araç Kiralama – Araba Kiralama Fiyatları Denizli

Denizli Araç Kiralama hizmeti almak isteyenler firma seçimini yapmakta zorlandığı gibi, geniş bir aralıkta seyreden fiyatlar nedeniyle de kafa karışıklığı yaşayabilmektedir. Öncelikle araç kiralama fiyatlarının aracın modeli, segmenti, markası ve yılı gibi temel özelliklerinin belirlediğini belirtmek gerekir. Bunun yanı sıra dizel araçlar yakıt tasarrufu nedeniyle benzinli araçlara göre nisbeten yüksek kiralama ücretlerine sahiptir.

Araba Kiralama Fiyatları Denizli

Denizli özelinde bakacak olursak öncelikle yerel Denizli Rent A Car firmalarının fiyatları ile ulusal markalar arasında çok ciddi bir makas bulunması göze çarpmaktadır. Bunun temel nedeni ulusal firmaların pek çok hizmeti dahil olarak vermesi, yerel firmaların ise opsiyonel tutmasıdır. Yerel bir firmada 150 TL / Gün olarak kiralayabileceğiniz aynı aracın ulusal bir firmadaki günlük kiralama bedelinin 300 TL olduğunu görebilirsiniz. Bu farkın nedeni, ulusal araç kiralama firmalarının yol yardım hizmeti, ikame araç, ful kasko gibi hizmetleri dahil olarak sunmasıdır. Normalde rent a car firmaları rent a car kaskosu olarak bilinen kaskoyu araçlarına yaptırmaktadır. Bu kasko türünde muafiyet bedeli olarak bilinen araç bedelinin %3 ya da %5’ine kadar olan hasarın kaza anında kiralayacı tarafından karşılanması söz konusudur. Ful kaskoda böyle bir durum yoktur. Aynı şekilde ulusal markalar yol yardım ve ikame araç hizmetlerini de dahil olarak sunduğu için fiyatlar yerel firmalara göre biraz yüksek kalmaktadır. Denizli Araç Kiralama hizmeti sunan Bilge Oto Kiralama ise standart paketin yanı sıra yol yardım, ikame araç, ful kasko gibi seçenekleri müşterinin tercihine bırakmaktadır. Araç başına değişmekle beraber 30 TL / Gün farklardan başlayarak aracınızı ful kaskoya geçirebilirsiniz. Fikir vermesi açısından Bilge Oto Kiralama – Denizli Araç Kiralama Fiyatları tablosundan şu şekilde bir örnekleme yapabiliriz:

*Güncel fiyatlar için sitemize göz atınız. Bu görselde ekonomi grubunda sayabileceğimiz araçların fiyatı listelenmiştir. Lüks segmentten örneklemek gerekirse şu şekilde belirtebiliriz: Mercedes C180(1-3 Gün) 400 TL / Gün *** (4-11 Gün) 350 TL / Gün *** (12-20 Gün) 300 TL / Gün *** (21-30 Gün) 250 TL / Gün BMW 320i (1-3 Gün) 400 TL / Gün *** (4-11 Gün) 350 TL / Gün *** (12-20 Gün) 300 TL / Gün *** (21-30 Gün) 250 TL / Gün Volvo CX60 Dizel (1-3 Gün) 700 TL / Gün *** (4-11 Gün) 650 TL / Gün *** (12-20 Gün) 500 TL / Gün *** (21-30 Gün) 450 TL / Gün Mercedes C180 AMG (1-3 Gün) 300 TL / Gün *** (4-11 Gün) 250 TL / Gün *** (12-20 Gün) 225 TL / Gün *** (21-30 Gün) 200 TL / Gün *Güncel fiyatlar için sitemize göz atınız.

Denizli Havaalanı Araç Kiralama

Pek çok şehirde olduğu gibi Denizli’de de havalimanı şehre 65 kilometre uzaklıkta olup Çardak ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle Denizli Havaalanı Araç Kiralama önem kazanmaktadır. Havalimanı kiralamalarında genelde fiyat farkı yansıtılsa da Çardak Havalimanı Rent A Car hizmetinde Araç Kiralama Fiyatları Denizli açısından Bilge Oto Kiralama herhangi bir ek pick-up ya da drop-off ücreti yansıtmamaktadır. Filomuzdan istediğiniz aracı sitemizdeki fiyatlar üzerinden Çardak Havalimanı alışlı ve teslimli olarak kiralayabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap