1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Fiyatları
  3. Dünyanın En Pahalı 3 Arabası

Dünyanın En Pahalı 3 Arabası

Dünyanın En Pahalı 3 Arabası

Herkesin hayalini kurduğu, günümüzde çok az kişinin sahip olduğu ve sadece dış görünüşleri ile bile son derece çekici gözüken arabaların fiyatları oldukça yüksek olup sadece hayallerde kalmaya devam ediyor. Araçların sahipleri ise keyiflerini sürdürüyor. Günümüzde birçok araba modeli arasından her zaman için en çok ön plana çıkan birçok model bulunmaktadır. Bu modeller taraflı tarafsız herkes tarafından beğenilen ve çoğu zaman için de gıpta ile bakılan araç türleridir. Son derece kusursuz bir yapıya sahip olan bu araçlar, gerek hızlanma süreleri, gerek dış görünüşleri gerekse de araç içi özellikleri ise sürücülerin hayalini süslemesine rağmen satın alım fiyatı ile bu süslemelerden öteye gidemiyor. Sahibi olanlar ise yine gıpta ile seyrediliyor.

Fiyatlar El Yakıyor

Dünyanın en pahalı arabaları arasında yer alan birçok araç vardır. Bu araçlar fiyat performans açısından en iyisini vermesinden dolayı tercih edilen ve uzun yıllar boyunca sahip olduğu özellikler ile kalıcı olmayı başaracak modellerdir.

En Pahalı 3 Araç

  • Bugatti Veyron

Dünyanın en pahalı arabaları listesi içerisinde Bugatti’ye yer vermemek çok zordur. Veyron modeli LED ışıklarının baştan aşağı düzenlendiği, dış görünümünün de değiştirilerek daha farklı ve etkileyici bir biçimde üretime sunulduğu, alıcılarını 254 mile kadar çıkabilen hız özelliği ile alıcılarını bekliyor. Ortalama fiyat 3.5 milyon Euro civarında.

  • Lamborghini Veneno

Üreticisinin özel bir günü olan doğum gününü kutlamak amacıyla üretilmiş 4.5 milyon Euro değerindeki Lamborghini Veneno 3 saniyeden kısa bir süre içerisinde 60 mil/saat hızı yakalyabiliyor ve alıcısını fazlasıyla memnun ediyor.

  • Koenigsegg CCXR Trevita

Üretim aşamasında elmasların kullanılması ve araba görünümünde elmasların şıklık açısından büyük rol oynaması Koenigsegg’in en pahalı araçlar listesinin başını çekmesini sağlıyor. Dış kaplamasının elmas ile yapılması ürünü dünyanın en pahalı aracı haline getiriyor.

Yorum Yap

Yorum Yap