1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. En Güvenilir Instagram Takipçi Alma Sitesi İnstatakipci Web Sitesi Faturalı

En Güvenilir Instagram Takipçi Alma Sitesi İnstatakipci Web Sitesi Faturalı

En Güvenilir Instagram Takipçi Alma Sitesi İnstatakipci Web Sitesi Faturalı

Instagram fazla kullanıcıya sahip olduğu için işletmelerin birçoğu bu platformda hesap açıyor. Ancak eğer bir işletmeniz varsa ya da Instagram üzerinden satış yapan bir sayfaya sahipseniz sizi takip eden kişileri sürekli artırmanız gerekir. Bu sayının artması sizin satışlarınızın yükselmesi için çok önemlidir. Bu takipçileri sadece paylaşım yaparak artıramayacağınız için sitemizden Instagram takipçi satın almalısınız. Instagram’daki takipçilerinizi artırabilmeniz için farklı özelliklere sahip paketlerimizden size en uygun olanını satın alabilir ve işlerinizi büyütebilirsiniz.

Paket Çeşitlerimiz

Sitemizde satın alabileceğiniz paketler her keseye uygun olacak şekilde ayarlanmıştır. Bu sayede kesenize en uygun olan paketi alabileceksiniz. Paketlerimiz dört TL’den 470 TL’ye kadar farklılar gösteriyor. Verdiğiniz ücrete göre alacağınız hizmetin içeriği de değişiklik gösteriyor. Örneğin 100 takipçilik paketimizin ücreti sadece dört Türk Lirası’dır ve burada satın alacağınız takipçilerde ilerleyen zamanlarda asla düşme meydana gelmez.

Bu en uygun paket ile Instagram’ını aktif bir biçimde kullanan gerçek takipçiler satın alacaksınız. Bu pakette de diğer paketlerde olduğu gibi altı ay boyunca takipçi kaybetmeme garantisi veriyoruz. Paketlerimizde yer alan tüm takipçiler Türk takipçilerden oluşuyor. Bu sayede profilinizi inceleyen kişiler takipçilerinizin sahte değil gerçek kişilerden oluştuğunu düşünerek sizi takip edecektir.

500 Bin Takip Kapasitesi

Firmamızdan alacağınız paketlerde yarım milyon takipçi ya da beğeni satın alabiliyorsunuz. Tamamen Türk kullanıcı hesaplarından oluşan takipçiler gibi isterseniz yabancı takipçiler de hesabınıza yüklenebilmektedir. İstediğiniz hedef kitleyi kendiniz de belirleyebileceğiniz için beğeni veya takipçilerinizin cinsiyetleri de tamamen sizin inisiyatifiniz ile oluşturulur.

Ödeme ve Teslimat

İnstatakipci sitemiz üzerinden alacağınız hizmetleri banka veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı dışında bankalardan havale yaparak da ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme işleminin gerçekleştirilmesinin ardından paketiniz anında hesabınıza yüklenmeye başlar.

Fatura Kesimi

Firmamızdan alacağınız tüm siparişlerde fatura kesiyoruz. Böylece eğer kurumsal firmanız varsa işleminizi yasal olarak yapmış olursunuz. Firmamızın sağladığı paketleri satın almak ve satın alma sonrasında merak ettikleriniz için müşteri temsilcilerimizle haftanın her günü iletişime geçebilirsiniz.

https://www.instatakipci.com/

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 5 ay önce

    Bilgilendirme için teşekkürler tam aradığım konuda yardımcı oldunuz.