1. Ana Sayfa
  2. Modifiye
  3. En Güzel Modifiyeli Arabalar

En Güzel Modifiyeli Arabalar

En Güzel Modifiyeli Arabalar
4

En Güzel Modifiyeli Araçlar

Modifiye, bir yaşam felsefesi ve araç sahipleri için gerçek bir tutkuya dönüşmüş durumda. görsel bütünlüğü bir adım daha öne taşıyabilmek ve bunun yanında aracın sahip olduğu performansı daha güçlü hale getirmek adına birtakım müdahalelerde bulunabilirsiniz. Bu müdahaleler de modifiye olarak karşımıza çıkıyor ve ülkemizde de bu işle uğraşan, hobi olarak değil, gerçekten bunu hayat felsefesine dönüştürmüş çok fazla insan var. Modifiye konusunda en önemli detaylardan bir tanesi, düşük maliyetle en yüksek seviyeye ulaşabilmek ve en iyisine sahip olabilmektir. Araçlarınızın marka ya da modeli fark etmiyor, yapacağınız müdahaleler ile birlikte araçlarınızı çok daha kusursuz bir seviyeye taşıyabiliyorsunuz.

Modifiye tutkunları için en güzel modifiyeli araçları listeledik ve bu listeyi oluştururken de dünyanın en önemli ve en büyük otomobil fuarlarından bir tanesi olan Tokyo Auto Salon etkinliğini baz aldık. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden bu listeye hep birlikte göz atalım.

  • Fotoğrafta gördüğünüz araç bir Nissan Hemde Nissan GT-R gerçekten çok güzel ve spor duruyor. 🙂 Fuarın en dikkat çeken araçlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. GT-R Teknik Değişimler ve Motor GT-R da diğer parçalarda olduğu gibi motor da gelişimden payını almış. 3.8 Twin-Turbo V6 motor eski nesline göre hemen hemen 20 beygirlik bir artış ile 562 (HP) beygire yükseltilmiş.
  •  

  • Mercedes tutkunlarının dikkatini çekecek çok özel bir araç ancak modifiye konusunda hayal gücü zorlanmış diyebiliriz. Tamamı swarovski taşları ile süslenmiş olan bu araç da yine fuarın en ilgi çekici araçları arasında kendine yer bulmuş durumda.

  • Subaru ve Toyota, otomobil dünyasının en önemli değerleri arasında yer alıyor. Modifiye tutkunları, Subaru markası ile yakından ilgileniyor çünkü bu markanın araçları gerçekten güçlü bir motora sahip ve geliştirilebilirliği de diğer markalara nazaran çok daha kusursuz bir seviyede. Subaru ve Toyota işbirliği ile ortaya çıkan bu araç da modifiye harikası araçlardan bir tanesidir.

  • Bmw ekibinin harikalar yarattığı ve görsel şölene dönüştürdüğü bu araç da yine fuarın en dikkat çekici araçlarından bir tanesi olmayı başardı. İlginç rengi ve canlı görüntüsünün yanı sıra sahip olduğu motor gücü ile de modifiye tutkunlarının beğenisine sunulmuş durumda.
Yorum Yap

Yorum Yap