1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. En Uygun Fiyata Alınabilecek Benzinli Arabalar
Trendlerdeki Yazı

En Uygun Fiyata Alınabilecek Benzinli Arabalar

En Uygun Fiyata Alınabilecek Benzinli Arabalar

Otomobil fiyatlarının ve ikinci el araç fiyatlarının her geçen gün arttığı ülkemizde En ucuz benzinli otomobiller listesinde yer alan araçlar hakkında siz değerli okurlarımıza bilgiler sunmak istiyoruz. Özellikle araç fiyatlarının her geçen gün artması beraberinde ikinci el piyasalarında da ciddi anlamda artış meydana gelmesine neden olmaktadır. Bu yüzden ikinci el araç almak yerine 0 KM araç almak isteyen okurlarımıza buradan en ucuz olan benzinli araç modelleri hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.

En Ucuz Otomobiller

Hyundai firmasının son zamanlarda belki de en çok satan modelleri arasında İ10 Style modeli yer almaktadır. B segment bir araç olarak üretimi yapılan bu aracın satış fiyatı olarak ise 36 Bin 900 TL ile 49.750 TL arasında değişen fiyatları bulunmaktadır. Aracın yakıt tüketimi olarak da son derece az bir yakıt tüketimi sarf etmesi tüketicilerin bu araca olan ilgisinin artmasına neden olmaktadır. Aracın ortalama olarak yakıt tüketimi benzinli motor seçeneğinde 6 litre olarak hesaplanmaktadır.

Fiat firmasının belki de ülkemizde en az tutulan modelleri arasında yer alan Fiat Panda’da en ucuz otomobiller listesinde kendisine yer bulmaktadır. 1.2 Motor seçeneğinin en ucuz otomobiller arasında yer aldığını ve ortalama tüketim konusunda 5 litrelik bir tüketimi bulunan bu aracın fiyatı ise 38 Bin TL ile 65 Bin TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Dacia firmasının da ucuz otomobiller listesinde yer alan bir aracı bulunmaktadır. Özellikle Stepway modeli olarak karşımıza çıkarttığı bu modelin 0.9 Motor seçeneğine sahip olan modelini almak için ödemeniz gereken tutarın 36 Bin 800 TL ile 43 Bin 500 TL arasında değişen fiyatları bulunmaktadır. Ancak bu aracın yakıt tüketiminin ilk iki modele göre biraz farklı yüksek olduğunu ve tüketimin 7 litre civarında olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz.

Fiat Punto modeli de kendisine en ucuz benzinli araçlar kategorisinde yer bulma başarısı göstermektedir. Bu aracın da fiyat olarak satışının 40 Bin TL ile 54 Bin TL arasında değişen fiyatlardan satışa sunulduğunu sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Ortalama tüketim konusunda ise aracın 5 litrelik bir tüketimi bulunmaktadır. Bu yüzden de bu araç diğer araçlara göre biraz daha dikkat çekici olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ford markasının B segment kategorisinde üretimine devam ettiği ve ülkemizde en çok satanlar listesinde her zaman ilk sıralarda bulunan Fiesta modeli de en ucuz benzinli araçlar kategorisinde karşımıza çıkmaktadır. Özellikle yakıt tüketimi konusunda şehir dışında 4 litrenin altında bir tüketim göstermesi bu araca olan ilginin artmasına neden olmaktadır. Şehir içi tüketiminde ise 7.2 litrelik tüketimi ile dikkatleri üzerine çeken bu aracın fiyat olarak ise 40 Bin TL ile 60 Bin 70 TL arasında değişen fiyatlardan satışa sunulduğunu belirtmek istiyoruz. Bu fiyatlandırmanın 1.2 Motor seçeneğine sahip olan Trend paket için geçerli olduğunuz ayrıca buradan belirtmek istiyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap