1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. Evcil Hayvan Sahiplendirme Platformu

Evcil Hayvan Sahiplendirme Platformu

Evcil Hayvan Sahiplendirme Platformu

Sitemiz 10 Şubat 2019 tarihinde, içimizdeki hayvan sevgisinden dolayı büyük emekler sonucunda kurulmuştur. İsterseniz paralı isterseniz parasız olarak hayvan sahibi olabileceğiniz gibi sitemize hayvan sahibi olmak isteyenler için de ilan verebilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde yasal olmayan hayvan satışı yapmıyoruz. 5199 sayılı Hayvanları Koruma Kanunlarına göre gerçekleştirdiğimiz sahiplendirmelerde 2 aydan küçük ve aşıları yapılmayan minik dostlarımızı asla sahiplendirmiyoruz.

Satılık Yorkshire Terrier

Tüm hayvan severlerin ilan verebileceği ve ücretsiz üye olabileceği www.nettepet.com sitemize herkesi bekliyoruz. Satılık kedi, satılık köpek, satılık papağan, satılık muhabbet kuşu bölümlerimizin altında yüzlerce sevimli dostlarımız sizleri bekliyor.

Satılık Pug Mops

Satılık Pug Mops ilanlarımızın altında sizde bu minik dostlarımızı bulabilir ve sahiplenebilirsiniz. Ana vatanının Çin olduğu bilinen bu sevimli dostlar evcil hayvanlardandır. Fiziki özelliklerinden dolayı; Pug Mops cinsi köpekler, süs köpeklerinin olduğu kategoride bulunuyorlar. Evcil olan bu minik dostlar, Çin’de hemen hemen her evde yaşıyorlar. Pug Mops cinsi süs köpeklerinin diğer adı da Mopsve Carlin’dir. Minik dostlarımızın renkleri gümüş ve sarımsı kahverengi tonlarındadır. Çehre çevresi, pati ve ayaklar siyah renktedir.

Pug Mops cinsi süs köpekleri sürekli mutlu ve sevecen bir ruh halindedir. Bu sevimli dostlar sahibini aşırı derece de sahiplenir. Sizin onu sevdiğinizi anladığında an da duygu paylaması yaşar ve sizi defalarca yalaması kaçınılmaz sondur. Her köpek gibi oyun sever olan Pug Mops cinsi köpekler cezalandırıldıkları zaman bunu anlarlar. Her an eğlenceye ve maceraya hazır olan Pug Mopslar her cinsten köpekler ile iyi geçinirler. Yaklaşık olarak en fazla on beş yıl yaşarlar. Havlamaları konusunda pek fazla sorun çıkarmayan minik dostlar apartman dairelerinde de yaşayabiliyorlar. Tek sıkıntıları ise; verilen tuvalet eğitimini biraz geç anlamalarıdır.

Oldukça uzun süre uyuyabilen Pug Mops cinsi köpekler, durdurulmaz ise aşırı derece yemek yiyebiliyorlar. Ayrıca en fazla 8 kilogram ağırlığında ve 28 santimetre boyunda olabiliyorlar. Bakımı oldukça kolay ve bol eğlenceli olan bu minik dostlarımızı, internet sitemiz aracılığı ile bulup sahiplenin.

Sitemizde yapacağınız aramaları filtrelendirip, dilediğiniz gibi yaş, renk, şehir, ücret gibi özellikleri seçebilirsiniz.

Satılık Golden

Satılık Golden ilanlarımız ile evinizin yeni bireyini bulabilirsiniz. Sıcakkanlı köpekler arasında liste başlarında bulunan Golden Retriever cinsleri oldukça fazla ilgi görüyor. Farklı av cinsi köpeklerinin birleştirilmesi ile oluşan bu ırk insanlar ile muhteşem arkadaşlıklar kuruyorlar. Herkesle kolaylıkla dost olabilen Golden Retriever cinsi köpekler ayrıca siz evde yokken bebeklerinize de arkadaşlık edebiliyor. Sahiplerine ne kadar sadık oldukları ile bilinen bu cinsin eğitimi de oldukça kolaydır. Her türlü mevsim şartlarına dayanırlar. Her türden köpek ile sorunsuz olarak anlaşırlar.

Yaklaşık olarak en fazla 12 yıl yaşayabilen Golden cinsi köpekler 35 kilo gram ağırlığa kadar çıkabilirler. Genelde altın sarı tüyleri olan bu dostlar; bazen kahverengi, bazen de beyaz renkli olabiliyorlar. Tam bir oyun delisi arkadaş arıyorsanız sitemizde bulunan satılık golden ilanlarına bakmadan geçmeyin.

Yorum Yap

Yorum Yap