1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. 2018 Honda Civic Sedan Dizel İncelemesi

2018 Honda Civic Sedan Dizel İncelemesi

2018 Honda Civic Sedan Dizel İncelemesi

2018 Honda Civic Sedan Dizel İncelemesi

Honda yeni üretim olan araçlarını piyasaya sürmeye devam ediyor. Honda araçları ihtişamlı ve hoş görüntüleri ile dikkat çekiyor. SUV segmentinde ki araçlardan hoşlananlar için Honda Civic Sedan Dizel ideal araç olabilir. Vakit kaybetmeden bugün ki incelememiz olan Honda Civic Sedan Dizel nasıl bir araç, kaç para fiyatı var ve teknik özellikleri nasıl bir göz atalım.

Şık ve Zarif Dış Görünüm

Honda Civic Sedan Dizel Asya teknolojisini bizlere sunuyor. Gelişmiş iç ve dış tasarımı ile görsel olarak sizi tatmin edecek. Yolculara sürüş esnasında konfor yaşatmayı seven Honda bu araçta buna çok fazla özen göstermiş. 18′ alaşımlı jantlar arka ve ön tamponların yan basamakları şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Bu modelde krom kaplamalar dikkat çekiyor. Ön spor panjuru, egzoz nikelajı, alt çıtaları ve bagaj kaplamaları tamamen kromdan oluşuyor.

İç Mekan Ve Araç Teknolojisi

Artık arabaların iç kısımları o kadar önemli bir hal aldı ki üreticiler iç mekanın gösterişli olmasına ve tüketici için alıcı olmasına dikkat ediyor. ECON fonksiyonu, renkli TFT LED bilgi ekranı, vites değiştirme göstergesi, deri direksiyon simidi ve deri koltuklar ile Honda Civic Sedan Dizel kesinlikle göze hoş gelen bir iç mekan tasarımı yapmış. Ayrıca soğutmalı torpido gözü, yol bilgisayarı, radyo-mp3 çalar, 6 adet hoparlör, direksiyondan kumandalı müzik sistemi de bulunuyor. Anahtarsız giriş sistemi park sensörü ve hız sabitleyicisi ile de teknolojiye ayak uyduruyor.

Honda Civic Sedan Dizel Fiyat Analizi

  • Civic Sedan 1,6 Premium Dizel           1597 CC

Son kısımda fiyat analizi yapalım. Aracın özelliklerine kıyasla 127 bin TL’lik fiyatı biraz pahalı gibi dursa da kaliteyi sevenler ve konfor arayanlar için Honda Civic Sedan Dizel harika bir tercih olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap