İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. Jaguar F-Pace SVR İncelemesi Ve Özellikleri
Trendlerdeki Yazı

Jaguar F-Pace SVR İncelemesi Ve Özellikleri

Jaguar F-Pace SVR İncelemesi Ve Özellikleri

Jaguar marka otomobiller günümüze kadar popülaritesinin temelini özgün dış görünüm ve araç yapıları ile beraber almayı başarmıştır. Son derece şık bir görünüme sahip olmasının yanı sıra elit özelliklere de sahip olmaları, Jaguar marka otomobillerin sürücülerinin daha değerli hissetmesini sağlamakla birlikte son derece avantajlı kullanım kolaylıkları da getirmektedir.

Jaguar F-Pace SVR Özellikleri

Mevsim fark etmeksizin kullanım kolaylığına sahip olacak Jaguar F-Pace özellikle SUV modelinin üreticileri memnun edecek seviyelerde olan satış rakamlarının ardından SVR modelini de fazla bekletmeden ve geciktirmeden piyasaya sunarak SUV modelinde olduğu başarıdan daha fazlasını hedefliyor.

Araç sahiplerinin 4 mevsim için de ayrı avantajlara sahip olan bu araç sayesinde çok kolay bir kullanım tecrübesi yaşayacağı ve bu vesile ile tercih edilmesi durumunda %100 memnuniyet garantisi verdikleri bilinmekte. SVR donanım paketi sayesinde marka, en iyi modelini ve özelliklerini üretecek. Bu sayede eski sürücülerinin de SVR donanım paketine geçişlerini sağlayacak olan ve ilgi çekmeyi hedefleyen Jaguar yetkilileri, son derece kullanışlı ve kolay bir araç ile birlikte sürücülere son derece keyifli bir sürüş deneyimi yaşatacak.

Jaguar F-Pace SVR Donanım Özellikleri

4 mevsime uygun olacak bir biçimde üretilmesinin planlandığı Jaguar F-Pace SVR donanım özellikleri ile de gıpta ile bakılan araçlar kategorisine girmeyi başaracak gibi gözüküyor. Birçok farklı avantajı barındıracak olan araç, yeni modeli ile birlikte direksiyon yardım sisteminden yararlanma imkanı bulacak.

Şerit takip sisteminin de eklenmesiyle birlikte yol tutuşun fazlasıyla kolaylaştırılacağı ve sürücülere daha rahat bir yol tecrübesi sunulacağı bilinirken, acil fren sistemi olarak sunulan hizmetin de 160 km’ye kadar geçerli olacak şekilde tasarlanması, sistemin çok kullanışlı olmasını sağlayacak.

Yorum Yap

Yorum Yap