1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Kia Markası Yenilikçi Teknolojisini Tanıtmaya Devam Ediyor!
Trendlerdeki Yazı

Kia Markası Yenilikçi Teknolojisini Tanıtmaya Devam Ediyor!

Kia Markası Yenilikçi Teknolojisini Tanıtmaya Devam Ediyor!

Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden olan Kia, yeni nesil otonom teknolojisini tanıtmak için ces 2018 fuarını bekliyor. Bu konuda aktif değil ilerlemeyi kafasına koyan marka Gerçekten hızlı iletişimini artıracak ve Geleceğe ışık tutacak. Çünkü hem daha profesyonel hem de daha güçlü bir çalışma mantığı ile ilerleyen Kia, tasarım bazında da ön plana çıkmak istiyor elektrikli ve yakıt hücreli olmak üzere çeşitli çalışmaları Online olarak ilerleten marka bu konuda detaylı bir çözüm üretmeyi hedefliyor.

Profesyonel manada 9 ile 12 Ocak 2018 tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlemesiyle final mi gelecek nesil yenilikleri için ön plana çıkartılması hedeflenen ces fuarında tüketici elektronik fuarı manasında çalışmalar yapılır. Bu yüzden üç temel strateji kavram Kia markası için ön plana çıkıyor. Bunlardan ilki bağlanabilirlik ikincisi otonom sürüş üçüncüsü de Eko elektrik teknolojisi.

Hal böyle olunca bu kapsam dâhilinde 2025 yılına kadar pek çok seçenek ön plana çıkıyor. Bu yüzden Kia markası Eko elektrik teknolojisi ile birlikte stratejik kibriti çalışmasına da ilan etmiş oluyor. Otonom sürüş ve bağlanabilirlik 2018 ces fuarında büyük ilgi görüyor. Bu anlamda önce olmak isteyen marka kendi içeriğini tekrar büyüterek otonom sürüş konusunda gayet en uygun şekle sokma dolu bir sunum yaptı.

Bakalım teknolojik anlamda çevre dostu araç çözümlerine daha ne gibi değişiklikler getirecekler. Zira Kia markası 2020 yılında satışa sunduğu plandadır yeni yakıt hücreli aracını da 2025 yılına kadar 16 farklı model ile kullanıcılarına tanıtmayı planlıyor.

Önemli olan elektrikli otomobil üretiminden ziyade çevre dostu araç üretmek olduğunu belirten Kia, bu kapsamda nasıl bir ilerlemenin ortaya çıkacağını bizlere gösteriyor diyebiliriz. Bu yüzden pek çok markanın yanımda değil konusunda da ilerleyen marka yüksek gövde yapısına kendine sunuyor. Bizim için de çok önemli bir kavram olduğunu söyleyebiliriz.

KIA marka bazında gerçekten ilerleyen teknolojilere sahip olan bir otomobil firması. Bu yüzden yaptığı her çalışmada ve her teknolojik gelişme de kendi içeriğini kendi yenilikleri ile birlikte ön plana çıkartıyor. Bu da bizim için Gayet net gayet estetik bir organizasyon diyebiliriz. Yeni gelişmeleri merakla takipteyiz..

Bir önceki yazımız olan Lpg Nedir? Hangi LPG'yi Tercih Etmeliyiz? başlıklı makalemizde Hangi lpg tercih edilmeli?, LPG ve Lpg alırken dikkat hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yorum Yap