1. Ana Sayfa
  2. Araba Kiralama ( Rent A Car )
  3. Kıbrıs Araç Kiralamada Uygun Fiyat Garantisi

Kıbrıs Araç Kiralamada Uygun Fiyat Garantisi

Kıbrıs Araç Kiralamada Uygun Fiyat Garantisi

Kıbrıs Araç Kiralamada Uygun Fiyat Garantisi

Kıbrıs araç kiralama arayışında olanlar için Ayaz rent a car en uygun fiyatlarla araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İş veya tatil amaçlı olarak K. K. T. C ‘ye gitmek istiyorsanız aracım yok diye endişelenmeye gerek yok! Firmamız Kuzey Kıbrıs kayıtlı bir limited şirkettir.

Ayaz rent a car Kıbrıs araç kirama şirketleri içinde en çok tercih edilen firmadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan işletmemiz ile en uygun fiyat garantisi veriyoruz. Ayaz rent a car Lefkoşa, Ercan Havalimanı A- Otoparkı alanında sizleri bekliyor.

Sizlere hizmet verecek olan tüm araçlarımız sigortalıdır. Kiralamadan önce aracın sigorta şartlarını mutlaka firmamızdan öğreniniz. Araçlarımız yılda 4 defa yetkili Servis’te bakımları yapılmaktadır.

Ayaz Rent A Car ile Tatiliniz Güzel Geçsin

Kıbrıs Tatilinizde mutlaka Kıbrıs rent a car veya Kıbrıs Araç Kiralama hizmetimizden yararlanmalısınız. Kiralama ile tatilinizi daha ekonomik bir boyuta getirebilirsiniz. Gezmek istediğiniz yerleri taksi tutmadan ekonomik bir şekilde aracınız ile gezebilme kolaylığını sunar. Ayaz ren a car sektörünün öncü firmalarındandır.

Keyifli bir tatil yapmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettikleri Ayaz rent a car firmamız Kıbrıs Tatili LTD’nin markasıdır. KKTC yasalarına uygun olarak devletin resmi izni ile kırmızı renkli Z Plakalı araçlarla hizmet vermekteyiz.

Havaalanı içinde firmamıza ayrılmış olan alandan araçları teslim ediyoruz. Havaalanından iner inmez aracınızı vakit kaybetmeden kiralayabilirsiniz.

Kıbrıs’a gelmeden önce rezervasyon yaptırarak aracınızın siz gelmeden önce hazırlanmasını sağlayarak vakit kaybetmemiş olursunuz. Araçlarımızı Ercan havaalanında teslim ediyor yine aynı yerde teslim alıyoruz.

Yeni model araçlarımız, devamlı kontrolleri yapılmış sorunsuz araçlarımız ile sizlerde tatilinizi keyifli anlara dönüştürebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap