1. Ana Sayfa
  2. Arazi Araçları ( Suv - Pick Up - 4x4 )
  3. Land Rover TD4 Ingenium İncelemesi Ve Özelikleri
Trendlerdeki Yazı

Land Rover TD4 Ingenium İncelemesi Ve Özelikleri

Land Rover TD4 Ingenium İncelemesi Ve Özelikleri

Land Rover TD4 Ingenium Araç Tanıtımı

Bir İngiliz şirketi olan Land Rover, çoğunlukla arazi araçları üretmektedir. Bu araçların en yenisi olan Land Rover TD4 Ingenium, sahip olduğu yeni özellikler ile, arazi aracı meraklısı olan sürücülere, yeni sürüş deneyimleri yaşatıyor. Geniş yapısı, güçlü motoru ve dört çeker sistemiyle, en zorlu koşullarda bile sürücüsünü yarı yolda bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Land Rover TD4 Ingenium Motor Özellikleri

Aracın güç aktarım organları olan çekiş sistemi, dört çeker olarak belirlenmiştir. 8 ileri şanzımana sahiptir. 1.999 cc motor hacmine sahip olan bu araç, aynı zamanda 4 adet silindir sayısına sahiptir. Dizel modeli olan bu aracın, 180 beygir gücüne sahip bir motoru vardır. Şehir içi sürüşlerde 100 kilometrelik mesafede ortalama 7.2 litre yakıt tüketmektedir. Yakıt deposu 77 litredir ve 0-100 kilometre hıza 10.5 saniyede ulaşmaktadır. Araç ile ulaşabileceğiniz maksimum hız ise 189 kilometredir.

Land Rover

Land Rover TD4 Ingenium Ekstra Özellikler

Land Rover TD4 Ingenium, yeni tasarımı ile birlikte birçok yeni özelliğe de sahiptir. Elektronik havalı süspansiyon, start/stop teknolojisi, bağımsız acil durum freni, yokuştan iniş kontrolü, kilitlenme önleyici fren sistemi (ABS), elektronik takviyeli direksiyon (EPAS), elektronik çekiş kontrolü (ETC), yokuşta kalkış yardımı, dinamik denge kontrolü, elektrikli park freni (EPB), devrilme denge kontrolü (RSC), otomatik karartmalı dikiz aynası, bu özellikler arasında yer almaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap