1. Ana Sayfa
  2. Otomobil İnceleme
  3. Mercedes-Benz Yenilenen A Serisi

Mercedes-Benz Yenilenen A Serisi

Mercedes-Benz Yenilenen A Serisi

Mercedes-Benz başarılı satışlar sağlayan A Serisi’nin yeni neslini 2 Şubat tarihinde Amsterdam’da olacak özel bir etkinlikte tanıtacak.
Kompakt Premium hatchback sınıfında en iddialı olan modellerden biri olan A Serisi’nin yeni nesli çok sevilecek. 2 Şubat’ta tanıtılması düşünülen yeni modelin ilk teaser görseli paylaşıldı. Yeni model yaklaşık 1 senedir test ediliyordu.

2018 A Serisi’nin ilk fotoğrafına bakıldığında çok sportif duruyor. A Sedan konseptinden ilham alınarak tasarlanmış olan model, Mercedes-Benz’in en son çıkardığı CLS’den de büyük izler taşıyor. Geniş ön ızgara ve üçgen yapıdaki farlar, tıpkı CLS gibi. Ayrıca tampondaki hava girişleri ve farların içerisinde yer alan LED gündüz farlarında da değişikliğe gidilmiş.

Henüz çıkarılacak olan motor seçenekleri belli olmasa da otomobilde yeni motorların kullanılması bekleniyor. Duyulan bilgiye göre Mercedes, 7 farklı benzinli ve 4 farklı dizel motor ile sunacak yeni aracını. Ayrıca modelin plug-in hibrit ve elektrikli versiyonu da olması da bekleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap