1. Ana Sayfa
  2. Otomobil İnceleme
  3. Opel Insignia Grand Sport Design Araç Tanıtımı
Trendlerdeki Yazı

Opel Insignia Grand Sport Design Araç Tanıtımı

Opel Insignia Grand Sport Design Araç Tanıtımı

Üstün Alman teknolojisi ile donatılmış olan yeni Opel Insignia Grand Sport Design, eski modellerini gölgede bırakacak düzeyde yeniden tasarlanmıştır. 1.6 motor hacmi ve 136 beygir gücünde olan dizel motoruyla, size daha iyi bir sürüş keyfi sunacaktır.

Opel Insignia Grand Sport Design Motor Özellikleri

Aracın dizel ve benzinli olarak 2 tip yakıt seçeneği bulunmaktadır. Her iki modelde de motor hacmi 1598 cc olup, beygir güçleri 136’dır. Araçlar 4 silindirdir. Şehir dışı sürüşlerde yakıt tüketimi her 100 kilometre mesafe için 4,5 litre olup, şehir içi sürüşlerde yakıt tüketimi her 100 kilometre mesafe için 6.1 litredir.

Opel Insignia Grand Sport Design Ekstra Özellikler

Birçok yeni ekstraya sahip Opel Insignia Grand Sport Design, Alman teknolojisi ile birleştirilip, yeni ekstra özellikler ortaya koymuştur. Direksiyon arkası vites değiştirme pedalları, elektrikli ve ısıtmalı katlanabilir yan aynalar, elektrikli ön ve arka camlar, elektronik park freni, elektronik stabilite programı, elektronik iklim kontrollü klima, hem ön hem de arka koltuklar için emniyet kemeri uyarı sistemi, FlexRide sürüşe duyarlı şasi teknolojisi, ISOFIX çocuk koltuğu sabitleme özelliği, ısıtmalı ön cam, ışığa duyarlı otomatik kararan iç dikiz aynası, karartılmış arka camlar, krom kaplamalı kapı eşikleri, LED arka farlar, navigasyon sistemi, kör nokta uyarı sistemi, bu özellikler arasında yer almaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap