1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. Otomatik 2018 Benzinli Nissan Juke İncelemesi

Otomatik 2018 Benzinli Nissan Juke İncelemesi

Otomatik 2018 Benzinli Nissan Juke İncelemesi

Otomatik Benzinli Nissan Juke İncelemesi

Benzinli otomatik Nissan Juke alma planı yapan kişiler için arabanın detaylı bir şekilde incelemesini vereceğiz. İlk olarak aracın SUV Crossover kategorisinde yer almakta olan en uygun fiyata sahip araçlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz 117 HP, 1.6 litre motora, otomatik şanzımana ve bagajı oldukça geniş olan sıfır Nissan Juke, 93 bin 580 TL fiyatlardan başlamaktadır.

Aracın Motor Hacmi Nasıl?

Nissan Juke 2018 modelde kullanılan motor tipi, sıralı motor tipidir. Motor konum olarak önde ve enlemesine şekildedir. Benzini otomatik Nissan Juke modelinde 16 bubab ve 4 silindir bulunmaktadır. Motor silindir hacminin 1598 cc olduğu görülüyor. Motor maksimum güç olarak ise; 89k/17 HP 6000 d/d güce sahiptir. Motor tork seviyesi olarak ise maksimum 158Nm 4000 d/d şeklinde karşımıza çıkıyor.

Araç Ne Kadar Hız Yapıyor?

Nissan Juke’ın hızlanma verileri incelendiği sırada ise aracın hızlanmasının 0 – 100 km/s seviyesine 11.5 saniye içerisinde çıktığını görüyoruz. Aracın maksimum yapacağı hız ise 170 km/s şeklindedir. Yol tutuşu çok iyi olduğu için hız noktasında sorun yaşatmamaktadır.

Otomatik şanzımana sahip olan Nissan Juke’da CVT tipi şanzıman yer almaktadır. Önden çekişli olma özelliğine sahip olan araçta vites geçişleri son derece seri şekilde yapılmaktadır. Aracın benzin tüketim miktarı ise 6.3 litre şeklindedir.

Nissan Juke İkinci El Fiyatları

Sahip olduğu tasarım ile ezber bozan araçların arasında Nissan Juke ilk sıralarda yer almaktadır. Araç aslında gerçek bir arazi aracı değildir. Fakat sahip olduğu geniş yapısı kendisine büyük bit kitle elde etmesini sağlamıştır. Nissan Juke ikinci el fiyatları ise aracın özelliğine, daha önce bir kaza geçirip geçirmediğine ve aracın kat ettiği yola göre değişiklik gösterebilmektedir. Araç özellikle kalabalık aileler için çok iyi bir tercih sunmaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap