İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Kampanyaları
  3. Otomobil Alacaklar İçin Ağustos Ayı Fırsat Ayı
Trendlerdeki Yazı

Otomobil Alacaklar İçin Ağustos Ayı Fırsat Ayı

Otomobil Alacaklar İçin Ağustos Ayı Fırsat Ayı

İnsanlar genelde her şeyi indirimli almayı sever. Bir mağazaya girdiklerinde bir kıyafetin üzerinde 90 TL etiketini pahalı bulurken başka mağazada aynı ürüne 100 TL’nin üzerine çizgi çekilip büyük harflerle indirim ibaresi eklenip 90 TL yazdığında fiyatı ucuz bulabilmektedirler.

Neden Kampanyalı?

Firmalar bazen piyasayı canlandırmak amacıyla sattıkları ürünlerin fiyatlarını düşürebilir. Bazen o ürünün yerine başka bir şey getirebilmek için de elden çıkarmak istemiş olabilir. İndirimler, kampanyalar maddi külfeti daha çok olan ürünlerde olursa insanların alma isteği daha çok artar. Çünkü o kampanyayı bir daha yakalayamayacak olmanın telaşı ve harekete geçirici gücüyle istediği eve ve ya arabaya en kısa yoldan ulaşmak ister.

Ülkemizde otomobil satışlarını geçen yılla kıyasladığımızda satışlarda ciddi bir düşüş karşımıza çıkmaktadır. Otomobil satışlarını artırmak için tüm firmalar kampanyalı satışlara yönelmiş ve alıcılar için kolay ödeme seçenekleri sunmuşlardır. Ocak ayından Ağustos ayına kadar otomobil fiyatlarındaki düşüşler devam etmiştir. Araştırmacılara göre bu yıl araba alımı için oldukça önemli ve ucuz fiyatların olduğu yıldır.

Temmuz ayı verilerine bakıldığında Ağustos ayında da araba alacaklar için iyi fırsatların olacağı bilinmektedir. Araba alırken kullanım özellikleri, donanımları, motor gücü ve kullanım amacına uygunluğu iyi araştırılmalıdır. 2018 otomobil kampanyaları çok cazip fiyatlarla başlamış ve Temmuz ayına kadar da cazip fiyat tekliflerini müşterilerine sunmuştur. 2018 Ağustos araba kampanyaları da geçmiş dönemlerden daha da uygun olacaktır. Ağustos Otomobil Kampanyaları özellikle şu araçlarda dikkat çekici olacağa benzemektedir.

Alfa Romeo Giulietta

Geçen yıllarda Ağustos ayına özel açılabilir tavan özellikli bu otomobil kredi ile almak isteyenlerin 40 bin TL ye kadar faizsiz alabileceği 40 bin TL den sonrası içinde 12 ay vadeli kredi imkânı sunmuştur. Tavan kısmı açık olmayan modeller için de nakit alımda % 6 indirim fırsatı sunmuştur ve kampanyaları da yıl boyunca devam etmiş hatta 2018 de de değişik yeni kampanyalar yapmıştır. Bu sene Ağustos ayında da çeşitli fiyat kampanyaları yapacağı beklenmektedir.

BMW

Ülkemizde yıllardır satış pazarı bulunan, önemli araba markalarıyla rekabeti olan ve onlarca farklı modelin satışını yapan BMW firması hemen hemen her ay bir veya birkaç otomobil modeline kampanya yapmaktadır. Temmuz ayında BMW’nin elektrikli modeli bazı vergilerden muaf tutulmuş ve kampanyalı olarak, çeşitli hediyelerle alıcılarla buluşmuştur. Benzer kampanyaların Ağustos ayında da devam edeceği öngörülmektedir. Elektrikli otomobil alıcılarını Ağustos ayında da sevindirici kampanyalar beklemektedir.

Ford Focus 2018 Model

Faizsiz Ödeme seçenekleriyle geçen sene en çok satan araba markaları arasında olan Ford Focus 2018 de de faizsiz ödeme kolaylığıyla tercihlerde üst sıralarda yer alacaktır. Donanımsal özellikleri seçkin, motor gücü fazla olan bu model marka değeri olan başka modellerle rekabet etmektedir. Ödeme kolaylığından dolayı satışlarının o modelleri geçmesi kuvvetle muhtemeldir.

Volkswagen

Bu araç markası 2018 kampanyaları arasında % 1 den daha az faiz seçeneğiyle araç fiyatının yarısından fazlasına kadar kredi kullanma imkânı sunmaktadır. Volkswagen teknolojiyle barışık, seçkin model ve tasarımlarıyla üretime hız kesmeden devam etmektedir.

RENAULT

MEGANE Sedan

2018 Mart kampanyası şöyledir; eski araçlarını takasa getiren araç sahiplerinin araçları 10 bin TL ye alınarak yerine Renault Megane Sedan markalı araca 10 bin TL indirimli olarak sahip olma imkânının sağlanması bu markanın 2018 kampanyasıdır. Toptan satımda geçerli değildir. Eğer takas için getirilen aracın fiyatı 10bin TL den fazlaysa üzeri ödenir. Bu kampanya ağır ticari araçlar için geçerli değildir.

CLIO HB

2018 Mart kampanyası şartları Megane Sedan Kampanyasıyla aynıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap