1. Ana Sayfa
  2. 2017 Model Otomobiller
  3. Peugeot 3008 Suv İncelemesi Teknik Özellikleri Ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

Peugeot 3008 Suv İncelemesi Teknik Özellikleri Ve Fiyatı

Peugeot 3008 Suv İncelemesi Teknik Özellikleri Ve Fiyatı

Fransız araç üreticisi ve ülkenin temsilcisi konumundaki Peugeot geçtiğimiz günlerde son modeli olan 3008 Suv’un tanıtımını gerçekleştirdi. İlk olarak 2008 yılında Hırvatistan’da çıkarılmış olan Suv modelinin yeni teknolojik gelişmeler eklenerek 3008 modeli ile tekrar piyasaya sürülmesi araba severler için heyecan yaratan bir durum oldu. 2017 yılında sadece 3008 modeli ile araç üretmiş olan firmanın Suv modeli ile birleşmesi de gözlerden kaçmayan bir detay olarak tanıtımda yer aldı.

Peugeot 3008 Suv Dış Hatları

Aracın dış hatlarına bakıldığı zaman fütürstik bir tarza sahip olması ilk dikkati çeken noktalar arasında. Bir çok kişinin araç alırken dış görünüşüne dikkat etmesi ve kendilerine uygun olan modeli dış görünüşüne bakarak olması firma için 3008 Suv modelinde dış hatlara yönelmesine etken oluşturmuş durumda. Halojen farları ile birlikte yer alan Led gündüz farlarının kullanımı aracın dış hatlarında en dikkat çekici özellikler içerisinde yer alıyor.

Peugeot 3008 Suv Yan Görünümü

Aracın yan görüntüsüne bakıldığı zaman 19 inçlik bir ölçüyle karakteristik bir duruş gösteren “Slimline Primacy” lastikler göze çarpıyor. Ön kısımdan çıkarak yan tarafta da yer alan krom detayları aracın yandan görünüşüne ciddi miktarda estetiklik katarken bu kromlara kapı altında da yer verildiği görülüyor. Çamurluk aksesuarları sayesinde arazilere de yatkınlık oluşturan aracın yandan görünümü bir çok araç severi etkileyecek şekilde dizayn edilmiş.

Peugeot 3008 Suv Arka Görünümü

Aracın arka kısmında üç parçadan oluşan ve “Aslan Pençesi” görünümünü andıran bir dizayn tercih edilmiş. Stop far grubunun siyah maske ile gölgelendirilmesi aracın arkadan karakteristik bir şekilde duruş sağlamasına neden olduğu için hem sade hem de şıklık bir arada yakalanmış gibi gözüküyor. Tampon kısmında yer alan krom karışımının devamı arka bölümü de kaplarken cam üstü rüzgarlığı da araca ayrı bir hava katmış durumda.

Peugeot 3008 Suv Fiyatları

Peugeot firmasının üretimini gerçekleştirmiş olduğu 3008 Suv model aracı paket değişimine göre fiyatlandırılmış durumda. 100 bin TL’lik başlangıç fiyatı ile 152 bin TL değerine kadar çıkan araç benzinli modeli ile bu şekilde fiyatlandırılmış şekilde alıcılar ile buluşuyor. Dizel modellerde ise 116 bin TL’lik başlangıç fiyatı ile 157 bin TL değerinde kadar artış gösteriyor. Alıcının araç için tercih edeceği ekstra özellikler ile bu fiyat aralığı üzerinden alım yapabilmesi mümkün oluyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 9 ay önce

    Aracı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum. SUV bir araç için bazen küçük kalsa bile çok memnunum. Özellikle full paketini kesinlikle tavsiye ederim. Şerit takip-cruise control gibi özellikleri mükemmel çalışıyor. İnceleme yazınız için teşekkürler

  2. Ben Honda kullanıcısıyım.Bir dönemde skoda kullandım, ilelreyen zamanda model yükseltmeyi düşünüyorum detaylı bilgiler için teşekkürler ediyorum .Peugeot 3008 Suv alacağım markalar arasına aldım:)