1. Ana Sayfa
  2. Otomobil İnceleme
  3. Peugeot RCZ 2.0 HDI İncelemesi Ve Özellikleri
Trendlerdeki Yazı

Peugeot RCZ 2.0 HDI İncelemesi Ve Özellikleri

Peugeot RCZ 2.0 HDI İncelemesi Ve Özellikleri

Peugeot RCZ 2.0 HDI, kolay sürüş imkanının yanında pek çok artısı ile ön plana çıkmakta ve kullanıcıları memnun etmektedir. Yol tutuş özelliğinin kaliteli olmasının yanı sıra, modern kasası ve renk çeşitleri ile de kullanıcılardan tam not almaktadır. Peugeot RCZ’ye ait tüm detaylar aşağıda yer almaktadır.

Peugeot RCZ 2.0 HDI Motor Özellikleri

55 Litre yakıt deposuna sahip olan araç, saatte 320 km hıza erişebilmektedir. 320 NM tork gücüne sahip olan motoru ile uzun yolculuklar için ideal olan araçlar arasında yer almaktadır. Dizel olan araç, önden çekişli özelliği ile de ön plana çıkmaktadır. Hava soğutmalı ön disklere sahip olması da kaliteli bir fren sisteminin olduğunun göstergesidir.

Peugeot RCZ 2.0 HDI Ekstra Özellikler

Peugeot RCZ 2.0 HDI 2 kapılı olması ile ergonomik bir kullanım imkanı sunmaktadır. 1370 kg toplam ağırlığı bulunmaktadır. Aynı zamanda şehir içinde 100 km için 6.5 litre yakıt tüketimi gerçekleştirmektedir. Şehir dışı kullanımlarda ise bu miktar 100 km’de 4.0 litreye düşmektedir. 6 vitesli olan araçta hem manuel hem de otomatik vites seçenekleri de bulunmaktadır. Kullanıcılara keyifli bir sürüş imkanı sunan araç, farklı renk seçenekleri ile de hem bayan hem de erkek kullanıcılara hitap etmektedir. Dizel olması da yakıt tasarrufu açısından büyük avantaj sağlamaktadır. 321 litre bagaj hacmi de aracın artıları arasında yer almaktadır.

Yorum Yap

Yorum Yap