1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. Skoda Karoq’un 2018 Model Özellikleri

Skoda Karoq’un 2018 Model Özellikleri

Skoda Karoq’un 2018 Model Özellikleri
4

Skoda 2016’dan beri SUV kategorisinde gayet iyi başarı elde eden ve satışlar yapan bir marka haline geldi. Kompakt SUV sınıfında Karoq modeli şık ve konforlu çokça tercih edilen bir otomobil. Çok ekonomik ve uygun fiyatlı olması kendi alanında kendini öne çıkartıyor.

Tamamen LED farların kullanıldığı aydınlatma grubu, krom kaplı geniş panjur ve köşeli hatların dikkat çektiği tasarımla otomobil fazlasıyla güçlü ve güzel geliyor göze.

Aracın toplam uzunluğu 4832mm. 1841mm genişliğe ve 1605mm yüksekliğe sahip. Kompakt bir SUV araç için gayet başarılı boyutlar. Bir arabadan alınan performans için en önemli konulardan biri toplam ağırlıktır, Skoda’nın Karoq modelinin ağırlığı 1393kg.

Skoda’nın Karoq modeli motor ve donanım yönünden orta sınıf mükemmel bir optimizasyon sağlamış. Ekstra olarak donanım özellikleri arasında ısıtmalı direksiyon simidi ve ısıtmalı koltuklar ise kış günü araba alanların içini ısıtacak bir hamle olmuş.

Skoda Karoq’un 1.6 litrelik 115 HP’lik dizel motor seçeneği şuanda en popüler olan versiyon. 3 silindirli, 1.0 litre 115 HP ve gerektiğinde dört silindirden ikisini kapatabilen Karoq motoruna 1.5 litre 150 HP’lik turbo benzinli seçeneği de eklenmiş.

Orta segment SUV otomobil kategorisinde bir hayli dikkat çeken Skoda Karoq, sportif, keyifli, ekonomik ve mütevazi bir seçenek. Karoq’un bagaj hacmi 521 litre. Koltukları katlanabiliyor ve bu şekilde 1630 litrelik taşıma kapasitesi imkanı sunuyor.

Sıfır km Skoda Karoq fiyatları ise 127.900TL’den başlıyor. Donanımsal seçeneklere göre bu fiyat değişiyor.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap