1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Skoda’nın Yeni Suv Modelinin Adı Belli Oldu!
Trendlerdeki Yazı

Skoda’nın Yeni Suv Modelinin Adı Belli Oldu!

Skoda’nın Yeni Suv Modelinin Adı Belli Oldu!

Skoda, Volkswagen bünyesine girdiği günden beri, çok özverili çalışmaları ortaya çıkartıyor. Yaptığı her yeni projede özellikle güvenlik ve donanım konusunda kendini geliştiren Skoda, profesyonel ilerleme ile birlikte çok daha farklı bir estetik detay kazanmış durumda. Şu an SUV modellerine baktığımız zaman, markanın yeni çıkacak olan modeli dair güncel bir isim koyduğunu ve adının belli olduğunu söyleyebiliriz. Yapılan çalışmalara bakarsak ayırt edici bir tasarımla üç boyutlu ve Keskin çizgilerle şekillendirilmiş bir görsel çıkıyor karşımıza. Markanın Bu modelin ismi Kodiaq olarak konulmuş.

Kodiaq bu kapsamda gerçekten ismi duyurmak için plana çıkan bir model ve SUV pazarında çok iddialı. Bununla birlikte kodiaq markasının ve modelinin diğer özelliklerine baktığımız zaman, kullanıcıları gerçekten tatmin edecek özel seçenekleri mevcut. Mesela yapısının ön plana çıkması kristalize yapısı ile birlikte sunulan yeni nesil model seçenekleri, Bununla birlikte aracın şeklindeki LED lamba detayları ile, gayet ilgi çekici bir model tasarlamış aslında.

Kodiaq modelinin ön plana çıkarmış olduğu çalışmalar, büyüyen far detaylarının varlığıyla gayet ilgi çekici. Bununla birlikte Çek Cumhuriyeti’nin dünyaca ünlü geleneksel kristal cam sanatına dair göndermeleri mevcut araçta. Aslında Skoda markasının kodiaq modeline baktığımız zaman bir çok imgesel sanatı barındırıyor yüzeyinde. Bu da profesyonel anlamda araba tasarımından anlayan insanlar için özel bir yere sahip oluyor. C şeklindeki karakteristik formları ile markanın karakteristik özelliği büyük bir uyum içinde.

Ayrıca aracın teknik detaylara bakacak olursak aracın uzun dingil yapısı ve kısa olarak yapılandırılmış köşeleri, iç mekanın genişliği ile alakalı olarak büyümekte ve bir önceki modele göre çok daha fazlası gelirken, isteğe bağlı olarak katlanabilir 3 sıra koltuk satın alma opsiyonu da mevcut. Alman devi Volkswagen’in önemli bir markası olan Skoda için, her zaman daha gelişmiş daha yenilikçi ve daha estetik teknolojileri ön plana çıktığını söylemek mümkün. O da bizlerin tarafında büyük bir beklenti yaratıyor. Bu yüzden şunu söyleyelim Skoda’nın kodiaq modeli 2018 yılına gerçekten damga vuracak bir araç.

Bir önceki yazımız olan Honda Çift Yönlü Şarj Deneyimi Sunuyor! başlıklı makalemizde 2018 dizel honda, Honda ve Honda sarj teknolojisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap