1. Ana Sayfa
  2. Otomobil İnceleme
  3. Tata Markasının Araçları Nasıldır? Alınır Mı? Artı Ve Eksi Yönleri
Trendlerdeki Yazı

Tata Markasının Araçları Nasıldır? Alınır Mı? Artı Ve Eksi Yönleri

Tata Markasının Araçları Nasıldır? Alınır Mı? Artı Ve Eksi Yönleri

Tata Xenon Araçları Özellikleri

            Hindistan markası olan Tata’nın son çıkan modeli olan Xenon, 3994 mm uzunluğundadır. 1607 mm yüksekliğe sahip olmakla birlikte 1811 mm genişliğindedir. 2018 tata Xenon motor özellikleri, 1.2 benzinli ve 1.5 dizel şeklindedir. Otomatik kliması bulunmakla birlikte kol dayanağı da mevcuttur. Start, stop gibi komutlar ile çalıştırmak ve durdurmak mümkündür. Türkiye’de vergiler ile birlikte 60.000 TL ile satışa sunulan araç, Tata nasıl araç? sorusunun merak edilmesine neden olmuştur. Araçların sıfırları oldukça yoğun bir ilgi görmüştür. 2018 Tata Xenon satın alınırken; vergiler, sigortalar ve devir işlemleri de göz önüne getirilmelidir. Bu masraflar ile birlikte 2018 Tata Xenon için ucuz bir fiyata denk geldiği gözlenmiştir.

 Aracın arka koltukları son derece konforlu olmakla birlikte rahatlık için son derece güzel durmaktadır. 4 kişilik veya 5 kişilik bir aile arabaya sığmada zorluk yaşamadan yolculuk edebilmektedir. Büyükler kadar çocukların da memnun kalması garantidir. Aracın dış tasarımı kadar iç tasarımı da özenle yapılmıştır. Kaliteli malzemelerden üretilen Tata, son derece kullanışlıdır. Hızın yükselmesi gibi durumlarda bile yol ve rüzgar sesi içeriye rahastız edecek şekilde yansıtılmamaktadır. Aracın savrulma yaşamaması aracın gerekli sistemler mevcut. Bu yüzden araç içindekilerin güvenle yolculuk yapması mümkün. Geniş servis ağı ile 7/24 servis sağlanmaktadır. Otomatik vites ile şehir hayatında aracın kolay bir şekilde kullanılması sağlanmıştır. Dur kalk gibi komutlar ile otomatik vites önemli hale gelmiştir.

 Tata Vista Araç Özellikleri

 Teknolojik gelişmeler ile tasarımın güzelleşmesi Tata marka arabalar nasıl? Sorusunu akla getirmektedir. Tata Vista pazarı %26 gibi ciddi bir büyüme göstermiştir. Özelliklerinin iyi olmasının yanında Vista uygun fiyata satılmaktadır. Bayanların kullanımı içinde son derece uygun olan araç, otomotiv sektöründe çok sık tercih edilmektedir. Donanımsal özellikleri ile dikkat çeker. Aracın yedek parçasının bulunması son derece kolay ve uygun fiyat ile olmaktadır. Kasa yapısı ve üst motor özelliği ile araba satın almak isteyenleri etkilemektedir. Yakıt tüketimi de oldukça ekonomiktir. Rahat koltuklar, geniş hacimli bagaj, estetik döşeme gibi özellikleri aracın son zamanlarda artışının artmasına neden olmuştur. Direksiyon kontrolleri, park sensörü ve hız sabitleme özellikleri güvenli bir şekilde yolculuk imkanı sunmaktadır.

 Keyifli yolculuk içinse araç içi aksesuarlar ile oldukça hoş bir görüntüye sahiptir. Orta bir gelire sahip olan ama lüks bir arabası olsun isteyenler için Vista son derece uygundur. Deri koltukları ısıtmalı özelliğe sahiptir. Pahalı bakım maliyetlerinin bulunmaması orta gelire sahip olanlar için sevindirici hale gelmiştir. Sportif duruşa sahip olan Vista’ın güçlü bir görünümü vardır. Vergi açısından da birçok avantaj Vista’da mevcuttur. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da da yüksek satışlı bir araçtır. Kaliteli yolculuk hayali olanlar için vazgeçilemeyecek bir araç konumundadır. Motorlarıysa son derece sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Üstün donanımlar da Vista’ın güçlü seçenekleri arasındadır.

Yorum Yap

Yorum Yap