İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Arazi Araçları ( Suv - Pick Up - 4x4 )
  3. Toyota Hilux Comfort 2.5 MT İncelemesi Ve Fiyatı
Trendlerdeki Yazı

Toyota Hilux Comfort 2.5 MT İncelemesi Ve Fiyatı

Toyota Hilux Comfort 2.5 MT İncelemesi Ve Fiyatı
1

Toyota firmasının SUV araçlar kategorisinde üretimini yapmakta olduğu Hilux Comfort modeli hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. son yıllarda en çok satanlar listesinde firma olarak ilk sırada yer alan Toyota’nın Hilux  modelinin merak ettiğiniz özelliklerine bakalım.

Hilux Comfort Genel Özellikleri

Bir Japon markası olan Toyota özellikle Dizel motor seçeneği ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Aracın Pickup modeli olduğunu ve manuel vites özelliği ile satışa sunulduğunu belirtmek istiyoruz. Fiyat olarak 63 Bin 120 TL satışa sunulduğunu belirtmek istiyoruz. ortalama tüketim konusunda ise 7.3 litrelik bir tüketimi bu aracın bulunmaktadır. 100 km hıza ulaşma süresi olarak ise bu aracın 14.1 saniyelik sürede ulaştığını da belirtmek istiyoruz.

Yıllık vergi ücreti olarak aracın 4 Bin 317 TL vergisi bulunmaktadır. Hilux Comfort modelinin 10 Bin KM için ortalama yakıt masrafının 3 Bin 263 TL olduğunu da ayrıca belirtmek istiyoruz. Hilux Comfort modelinin lastik fiyatları olarak ise minimum ödemeniz gereken tutarın 1 adet lastik için 260 TL civarında olduğunu belirtmek istiyoruz.

Hilux Comfort Motor Özellikleri

Motor hacmi olarak 2494 motor özelliği ile üretimi yapılan bu araçta 4 adet silindir bulunmaktadır. 4 adet Valf sayısı bulunan bu aracın 144 beygir kapasitesinde olduğunu da ayrıca belirtmek istiyoruz. Tork kapasitesi olarak ise 1600 NM ile 2800 NM arasında Tork kapasitesi bulunmaktadır. Aracın maksimum hızı ise saatte 170 Km olarak yapılan testlerden sonra hesaplanmaktadır. Turbo şarj özelliği bulunan bu aracın aynı zamanda bagaj hacminin ise 1053 litre olduğunu da belirtmek istiyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap