İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. Ünlüler Hangi Arabaları Tercih Ediyor?
Trendlerdeki Yazı

Ünlüler Hangi Arabaları Tercih Ediyor?

Ünlüler Hangi Arabaları Tercih Ediyor?

Pahalı araçlar bazı ünlülere göre bir gösteriş bazı ünlülere göre bir tutku haline gelmektedir… Ünlüler yaptıkları iş dolayısıyla kazandıklarını emlak ve taşıtlara yatırmaktadırlar.

Sürekli göz önünde bulundukları için araçlarıyla dikkat çekme yarışına da girmektedirler.

 Rahatlığına Düşkünlerin Seçimi

Hemen hemen her ünlünün garajında olmazsa olmaz VIP minibüsler bulunmaktadır. Bu araçları istedikleri gibi kendilerine göre dizayn ettirebilirler. Hem geniş olması hem de rahat kullanım sağlamasından ötürü bu araçlar çok tercih edilmektedir. Şık tasarımlar konforlu seçimlerle kişiye özel bir araç oluşturmak hiç de zor olmamaktadır.

 Spor Araba Hayranlığı

 Spor araba bay bayan her ünlünün hayranlıkla kullandıkları araçlardandır. Başlıca Porsche ve Ferrari markalarının farklı modellerini tercih etmektedirler. Futbolcularında öncelikli seçimleri arasında spor arabaların önemi bir hayli fazladır.

 Gömlek Değiştirir Gibi Araç Değiştirenler

Aslında ünlüler için garajlarına araç eklemek çokta zor olmuyor. Gelişen imkanlar, yeni kitle, kendilerini güncel tutmaları hep onlara artı kazanç sağlıyor. Böylelikle hayallerindeki araçları rahatlıkla alabiliyorlar. Ve biz onları farklı araçlarla magazin veya farklı yerlerde görebiliyoruz.

 Hız Tutkunları

Genelde erkek ünlülerin tercihleri bu yönde de olabilmektedir. Hız onlar için ayrı bir tutkudur. Fiyatı ne olursa olsun araba erkekler için ayrı bir önem arz ettiği için garajlarına eklemek onlar için zor olmamaktadır. Klasik araç tercih eden ünlüler de bir hayli fazladır. Bu faktörlerin yanında araçların yakıtları da göz önünde bulundurularak seçimler yapmaktadır.

 Trafiğin Önemi

Aslında araçlar ne marka ne model hangisi olursa olsun trafikte dikkat ve kurallara uymak çok önemlidir. Ünlülerin kullandığı araçlar her ne kadar kaliteli ve güvenli olsa da en ufak bir dikkatsizlik farklı olaylar olmasına yol açabilmektedir. Günümüzde emniyet kemeri uygulamasına aşırı önem verilmektedir. Ünlülerde sürekli göz önünde oldukları için bu hususa önemle dikkat etmelidirler.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Ünlüler her türlü arabayı tercih edebilir, çünkü bütçe sıkıntısı yok. 🙂