1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. Volkswagen Golf 1.6 TDI BMT İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

Volkswagen Golf 1.6 TDI BMT İncelemesi

Volkswagen Golf 1.6 TDI BMT İncelemesi

Araç sahiplerinin araçlarında en çok önem verdikleri durum hem dış görünüm olarak hoş olması hem de konfor bakımından kullanıcıya uygun olmasıdır. Bunların dışında teknik olarak bilgi sahibi olanları da memnun etmesi gereken özellikleri olmalıdır. Volkswagen Golf Bluemotion piyasada yeni bir sayfa açarak, kullanıcıların beğenisini alacak gibi görünüyor. Öncelikle dikkat çeken özelliği yakıt konusundaki ekonomik olmasıdır. Yakıt performansı konusunda 50 LT’lik yakıt tankı ve 3,2 Lt/100 KM yakıt tüketimi söz konusudur.

Araçlarda son zamanlarda aranan en büyük özellik yakıt performansı ile ilgilidir. Bunun haricinde vergi konusunda incelendiğinde ise 1035 TL yıllık vergisi olacaktır. Aracın yeni kasa özelliği de kullanıcılar tarafından beğenilen bir özelliğidir. Renk seçenekleri ve aracın genel olarak görünümü birçok kişi tarafından beğeni alıyor.

Araçlarda en önemli konular konfor, görünüm ve ekonomik yakıt özelliğidir. Bunlar haricinde güvenliğimizi tam olarak sağlayabilmesi için ayrıca sağlam olmalıdır. Volkswagen bu konuda kullanıcıların gönlünü alacak olan araçlar arasında gelen bir araçtır. Yakıt tasarrufu sağlaması, esnek sürüş keyfi, görünümünün birçok kişi tarafından internette en çok aranan araçlar arasında geliyor.

Otomatik kararan iç dikiz aynası, ASR çekiş düzenleme sistemi, park sensörü sistemi, yan perde ve hava yastığı, ABS, klima, yol bilgisayarı, direksiyondan kumanda sistemi, start-stop sistemi, navigasyon sistemleri iç donanım olarak görülen özelliklerdir. Bunların haricinde konforlu bir sürüş keyfi yaşanması adına araç içinde her detay düşünülmüş. Sürücülerin rahatlıkla kullanım sağlamaları için araç içinde önemli olan rahatlık konusunda her detaya dikkat edilmiş.

SÜRÜŞ KEYFİNİ SONUNA KADAR ÇIKARIN

Volkswagen Golf Bluemotion ile sürüş keyfinizi yaşamanız mümkün görünüyor. Dış görünüm bakımından araç hem sportif hem de şık bir görünüme sahip. Görünümü bakımından da birçok kişinin beğenisini alıyor. İnternet ortamında son zamanlarda en çok arama bu araç üzerine yapılıyor. Volkswagen 105 HP beygir gücü ile piyasaya iddialı bir şekilde çıktı.

Teknik özelliklerine bakıldığında aracın piyasadaki en iyi araçlardan olduğunu görebiliyoruz. Güçlü yol tutuş özelliği, cimri yakıt performansı ile zamanımızın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen bir araç olarak görülüyor. Aracın maksimum hızı 200 km ve 6 vitesli olarak üretilmiş. Volkswagen hayranlarının beklentilerini karşılayan araç sayesinde kullanıcılar araç kullanmanın keyfini yaşayabilecekler gibi görülüyor.

Aracın eleştirilmesi kısmında ise söylenebilecek ön sis farlarının sunroof, park sensörü gibi teknik detayları olmamasını sayabiliriz. Bu eksiklikler kullanıcıların tadını kaçıracak olan özellikler değiller. Çünkü bu özellikleri telafi edebilecek birçok farklı özellik var. Volkswagen Golf Bluemotion sıfır fiyatları 75.000/100,000 TL arasında değişen fiyatlar ile sunuluyor.

Yorum Yap

Yorum Yap