1. Ana Sayfa
  2. Otomobil İnceleme
  3. Yeni Bmw A Serileri İncelemesi, Fiyatı Ve Teknik Özellikleri
Trendlerdeki Yazı

Yeni Bmw A Serileri İncelemesi, Fiyatı Ve Teknik Özellikleri

Yeni Bmw A Serileri İncelemesi, Fiyatı Ve Teknik Özellikleri
1

Yeni BMW A Serisi İncelemesi

BMW yeni A serisi pek çok BMW severin hayallerini süsleyen arabalardan bir tanesidir. Spor otomobil sevenlerin başlıca tercihlerinden olan yeni a serisi güçlü, havalı görünümünün yanı sıra aynı zamanda da sportiftir. BMW A serisinin yeni çıkan özellikleri BMW severler tarafından oldukça beğenilmiş ve tutulmuştur. Daha duru ve daha sade duruşu ile görünümü BMW severlerini çok fazla etkilemektedir. Eski seride en çok şikayetlerden biri bagaj kısmıyken bu seride eleştirileri dikkate alıp bagaj kısmı genişletilmiştir.

BMW A serisinin iç kısımda en çok dikkat çeken ikili ekrandır. Sesli kontrol işlevi ile BMW A serisi kullanıcısına sesle kontrol etme olanağı sağlanmıştır. Sesli kontrol işlevi verilen komutları algılar ve yerine getirir. Kokpitte ise oldukça gelişmiş bir teknoloji göz boyamaktadır. BMW A serisi kokpit ekranlarında en gelişmiş teknoloji kullanılarak gelişmiş bir grafik yansır. Akıllı saati olan BMW A serisi sürücüsü arabasına dışarıdan müdahale edebilir. Güvenli sürüşü hedefleyen BMW A serisi, 2 benzin ve 1 dizellidir. Yılda fazla kilometre yapmayan sürücülerin benzinliyi alması önerilir.

BMW A Serisi Teknik Özellikleri

BMW A serisi satın alınırken satıcı firma müşterilerine farklı tasarım paketi sunar. Seçilecek olan tasarım paketi tamamen BMW severlerin zevki ve tarzına bırakılmıştır. Pure, diğer tasarım paketleri gibi temel özellikleri kapsar ve bu pakette araba son derece sadedir. Urban Line’da ise araba diğer pakete oranla daha fazla özelliklere sahiptir. Görsel açıdan da BMW severe göz estetiği verir. M Sport paketinde ise bmw a serisi sportif hale getirilmiştir. Bu paket ise BMW severler tarafından en çok tercih edilen pakettir.

Vites ise yeni nesilin son harikası 8 Vitesli Otomatik Şanzımanlı’dır. Yakıtta ekonomik olmasının yanı sıra sorunsuz ve yüksek performans sunar. Diğer araba markalarından farklı olarak bmw yeni a serisi yine arkadan itişli bir araç üretmiştir. Diğer araba markalarının arkadan itişli araç üretmemesinin en büyük sebebi yüksek maliyetidir. BMW müşteri memnuniyetini sağlamak adına bu masraftan kaçınmamaktadır. Arkadan itişli olduğu için virajlarda diğer araçlara oranla daha başarılıdır.

BMW A Serisi Hakkında Detaylı Bilgi

BMW A serisine ön taraftan bakıldığında çok uzun olan ön kaput dikkat çeker. Sürtünme kat sayısı diğer markaların araçlarına oranla daha iyi seviyededir. BMW bu serisinde de klasik tasarımından ödün vermemiştir. Araca gömülü bir şekilde oturabilen şoför, sportif algının güçlü kılınmasını sağlar. Malzeme kalitesi son derece değerli ve kalitelidir. Kullanımı kolay olmasının yanı sıra eğlencelidir, bu da arabayı kullanan şoförün güzel dakikalar geçirmesini sağlar. Diğer markaların araçları arasında bir ışık gibi parlayan BMW A serisi, daha kullanışlı ve sorunsuzdur.

Koltuk ayarları çok kolay ayarlanabilir ve sürücü dahil olmak üzere arabada bulunanlar koltuk şeklini rahat değiştirirler. Hız konusunda oldukça başarılı olan BMW, aracın içinde bulunan sürücüyü memnun eder. Sürüş modları değiştirildikçe aracın kullanacağı yakıtta değişir. BMW A serisi fiyatları birinci ve ikinci elde değişiklik göstermektedir. BMW A serisinin en uygun fiyatlı aracı 193.400 TL fiyatlı olanıdır. En yüksek fiyatlı aracıysa 222.500 TL’dir.

Yorum Yap

Yorum Yap