1. Ana Sayfa
  2. 2018 Model Otomobiller
  3. Yeni Seat Arona Fiyatı ve Özellikleri

Yeni Seat Arona Fiyatı ve Özellikleri

Yeni Seat Arona Fiyatı ve Özellikleri
1

Crossover sınıfında sıralamada Ateca’dan sonra ikinci İspanyol Seat Arona. Tasarımları, motor ve teknikleri özellikleri bir hayli öne çıkıyor. Küçük SUV araç kategorisinde önemli bir satış hedefleyen İspanyol otomobil üreticisi Seat, bu iki model ile bunu başaracak gibi duruyor.

Seat Arona’nın Özellikleri

SUV araç kategorisinde en çok irdelenen konu ölçüler. Bu aracın ölçüleri Seat İbiza ile bir hayli yakın. Araç, 4138mm uzunluğa, 1780mm genişliğe ve 1552mm yükseklie sahip. 2566mm de dingil mesafesi var.

Tasarımda Çift Renk Kullanılmış

Seat, Arona modelinde son yıllarda çokça uygulanan çift renk trendine uymuş. Çift renk tasarımlar, aracı olduğundan daha sportif ve daha genç gösteriyor. 2010’dan beri kullanılmasına rağmen hala tüketiciler tarafından çok yenilikçi bir hareket olarak görülüyor.

Seat Arona’nın İç Mekanı Premium Havası Veriyor

Aracın iç kısmında keskin hatlar görülüyor. Bu keskinlik çok çekici ve premium bir hava katmış. Oldukça yüksek çözünürlüklü 8 inç ekranlı multimedya sistemi iç mekanda dikkat çekiyor. Kullanan kullanıcıların söylediklerine göre, Seat Arona’nın multimedya ekranı yansıma yapmaması konusunda çok iyi. Ve 400 litre bagaj hacmi de 4 yetişkinin oldukça konforlu bir şekilde seyahat edebileceğini vurguluyor.

 Seat Arona Fiyat Listesi

1.0 Eco TSİ 95 HP S&S Style donanımlı Seat Arona’nın başlangıç fiyatı 92 bin TL

1.0 Eco TSİ 115 HP DSG S&S Style donanımlı Seat Arona’nın başlangıç fiyatı 100 bin TL

1.0 Eco TSİ 115 HP DSG S&S Xcellence donanımlı Seat Arona’nın başlangıç fiyatı 107 bin TL

Yorum Yap

Yorum Yap